Eliza i Trybson świętują 3. urodziny córki. Bajkowa impreza jak u księżniczki! "Urodziłam tak idealną córkę"

Starsza córka Elizki i Trybsona z "Warsaw Shore" skończyła 3 lata. Para wyprawiła Wiktorii bajkowe przyjęcie urodzinowe.

Wiktoria, córka Elizy i Trybsona, obchodziła wczoraj 3. urodziny. Rodzice zapewnili jej tego dnia wiele prezentów i atrakcji. Relacja pojawiła się oczywiście na Instagramie. W tym szczególnym dniu rodzice sprawili, żeby ich córka poczuła się jak prawdziwa księżniczka. Wiktoria ubrana w tiulową spódnicę i z koroną na głowie, bawiła się prezentami. Jednym z nich była zabawkowa kuchenka. Jej młodsza siostra, Kornelia była ubrana podobnie i "gotowała" razem z nią. Oczywiście na urodzinach nie zabrakło tortu i mnóstwa balonów. Jedną z atrakcji była też wizyta na zamkniętym placu zabaw, gdzie dzieci mogły szaleć w basenie z piłeczkami. A na deser rodzina wybrała się na lody.

Eliza dodała również post na Instagramie, w którym złożyła córce życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla mojej fantastycznej 3-latki. Dzisiaj się rozpłakałam, jak jej składałam życzenia, mówiąc, że nie chcę, żeby była starsza, chcę, żeby zawsze miała 3 lata i była tak przekochana jak teraz. Jestem taką szczęściarą, że urodziłam tak idealną córkę. Jest moją małą przyjaciółką i niesamowicie mądrą dziewczynką z tak dobrym serduszkiem, zadziwia mnie każdego dnia tak bardzo, że mam ochotę płakać ze szczęścia. Jestem taka dumna, że mogę być jej mamą. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze mój Ósmy Cudzie Świata - napisała.
 

Fani dołączyli się do życzeń.

Sto lat księżniczko i zawsze bądź pociechą dla rodziców.
Dużo zdrówka i uśmiechu na buzi każdego dnia.

Kilka miesięcy temu urodziny obchodziła ich młodsza córka, Kornelia. Wtedy również nie zabrakło tortu i niespodzianek. Wiktoria na pewno była zadowolona z tak spędzonych urodzin. W gronie rodziców i siostry świetnie się bawiła. Rodzice się spisali!

MT

Więcej o: