Kochaliście Chucka Bassa z "Plotkary"? Mamy dla Was świetną wiadomość. Właśnie POWRACA

Wielka gratka dla wszystkich fanów szarmanckiego Chucka Bassa z "Plotkary", a właściwie Eda Westwicka. Powraca w nowym serialu!

Eda Westwicka, znanego chyba bardziej jako Chucka Bassa z niezwykle popularnego na całym świecie serialu "Plotkara", będziemy mogli znowu podziwiać na szklanym ekranie. I to już w tym roku! Aktor powraca w nowej produkcji BBC Two, którą będzie można oglądać na Netflixie.

Będzie to serial komediowy, noszący tytuł "White Gold". Opowiada o losach Vincenta Swana, który jest sprzedawcą okien w firmie Cachet Windows. Akcja rozgrywa się w Anglii, w latach 80. poprzedniego wieku. Główny bohater jest inteligentny, bardzo ambitny, przystojny i lubi kobiety, a one lubią go. Nie przeszkadza mu nawet, że ma żonę i dwójkę dzieci. Już z tego krótkiego opisu można się domyślić, że będzie się działo.

embed

Koniecznie zobaczcie trailer serialu! Uwodzicielski Ed Westwick znowu w garniturze. Ach, i ten jego seksowny głos... Na razie zaplanowano 2 sezony serialu. Premiera pierwszego odcinka przewidziana jest na 14 września, a druga edycja startuje w 2018 roku.

Oglądaliście "Plotkarę"? Który bohater był Waszym ulubionym, a którego najmniej darzyliście sympatią?

AG

Więcej o: