Lara Gessler i Anna Starmach biorą ślub tego samego dnia. Co to oznacza dla Magdy Gessler? Kłopoty

Lara Gessler i Anna Starmach wychodzą za mąż. Magda Gessler miała ponoć jurorce "MasterChefa" upiec tort, ale to może być trudne.

Lara Gessler i Anna Starmach biorą ślub - nie dość, że tego samego dnia, to jeszcze w tym samym mieście, w Krakowie. W związku z tym Magda Gessler może stanąć przed trudnym do rozstrzygnięcia dylematem. Zresztą, nie tylko ona.

Magda Gessler raczej nie będzie świętować z koleżanką z TVN Anią Starmach. Mimo iż wcześniej mówiło się nawet, że znana restauratorka przygotuje jej całe weselne menu i upiecze tort, ze względu na zbieżność terminów Gessler będzie bawić się u córki. Z wyborem uroczystości mogą mieć też problem inni zaproszeni goście - czytamy w serwisie Fakt.pl.

O ile przygotowanie dwóch wesel odbywających się w tym samym terminie można sobie jeszcze jakoś wyobrazić, podobnie upieczenie dwóch tortów, to zaliczenie dwóch wesel osobiście może być trudne. Serwis informuje, że córka restauratorki na pewno dostanie od mamy tort.

Same wesela też mają być zupełnie różne. Lara Gessler jest wegetarianką i wegetariańskie będzie menu weselne. Goście zaś będą bawić się do samego rana. W przeciwieństwie do Lary, Starmach zdecydowała się na bardziej kameralną uroczystość. Gdzie się odbędzie? Tego nie wiedzą nawet zaproszeni goście.

By zachować tajemnicę, Ania zdecydowała się rozdać zaproszenia w ostatniej chwili - twierdzi informator serwisu.

Lara Gessler od około 2 lat spotyka się z Pawłem Pawłowskim, barmanem i menedżerem warszawskiego klubu "Nie powiem".

Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Fleszem".

Narzeczony Anny Starmach ma na imię Piotr, para zaręczyła się w Walentynki.

Na pewno będę miała białą suknię, ale zobaczą ją tylko członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele. Absolutnie nie będzie to huczne wesele, o którym będzie wiedziała cała Polska - mówiła jurorka jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Fakt.pl.

Lara Gessler na pokazie mody. Patrzycie na dekolt? To jeszcze nic. W tej mini pokazała DUŻO

JZ

Więcej o: