Kris Jenner to seryjna ZDRAJCZYNI. Nieoficjalna biografia ujawnia jej mroczne sekrety

Kris Jenner i jej życie po raz kolejny znalazło się pod lupą. Tym razem autor Jerry Oppenheimer w książce "The Kardashians: American Drama" zgłębia mroczne losy dynastii, którą założyła.

Kris Jenner i jej domniemane zdrady od lat są tematem plotek. 17 września światło dzienne ujrzy nowa książka Jerry'ego Oppenheimera "The Kardashians: American Drama", nieoficjalna biografia, która zgłębia losy rodu Kardashian. Opowiada też o początkach imperium, które zaczęła budować Kris.  

embed

Początki

Kris rozpoczęła swoją "karierę" w wieku 17 lat. Właśnie wtedy zaczęła spotykać się z profesjonalnym golfistą, starszym o 10 lat, Cesarem Sanudo. Gdy miała 19 lat, oświadczył się jej. Według doniesień jej przyjaciółki, Jenner powieliła później zachowanie swojej własnej matki, która szykowała ją do związku ze starszymi, bogatymi mężczyznami.

Wkrótce po oświadczynach w 1975 roku, Kris poznała Roberta Kardashiana. Kiedy golfista był poza miastem, założycielka rodu Kardashian umówiła się z nim na randkę. Po niej wrócili do domu Sanudo, ale sportowiec wrócił jednak wcześniej niż zapowiadał. Według relacji znajomych golfisty, nakrył ich razem w łóżku. Do "baraszkowania" w mieszkaniu Sanudo celebrytka przyznała się w swojej biografii, nie wspomniała jednak o sprawach łóżkowych.

Kris wkrótce opuściła domostwo pana Sanudo. Razem z nią zniknęły pamiątki rodzinne ojca warte 30 tys. dolarów. Wśród nich były złote monety i sztabki. Sprawa nigdy nie została wyjaśniona. 

Związek z Robertem Kardashianem

W 1978 roku para wzięła ślub. Karma jednak powraca - Kris została nakryta na zdradzie przez przyjaciela Kardashiana, Larry'ego Krainesa. Jej kochankiem był trener Todd Waterman. W 1991 r. rozwiodła się z prawnikiem, parę miesięcy później wzięła ślub z Brucem Jennerem. Spotykała się z olimpijczykiem, kiedy była jeszcze żoną Kardashiana.

Kris Jenner i Bruce JennerKris Jenner i Bruce Jenner PR Photos

W książce została poruszona kwestia ojcostwa Khloe Kardashian, o które podejrzewano już dziesiątki osób, łącznie z OJ Simpsonem. W papierach rozwodowych Robert potwierdził, że jest biologicznym ojcem 4 dzieci. Co innego mówi jednak pastor Kardashiana, Kenn Gulliksen.

Kris i Robert mieli czwórkę dzieci. To znaczy, trójkę i dziecko kogoś innego. Powiedział mi kiedyś, że nie jest ojcem Khloe. Nie wiedział też kto nim jest, ale na pewno nie był nim OJ Simpson - powiedział.

Dwóch innych przyjaciół także potwierdziło informację, jakoby Robert miał poinformować ich, że nie jest ojcem Khloe. 

Powiedział mi "Kocham Khloe, jest moja i nie obchodzi mnie, kto jest ojcem" - mówił wieloletni przyjaciel Kardashiana, Joni Midigal. 

Wśród domniemanych ojców Khloe jest fryzjer Kris i OJ Simpsona, Alex Roldan. W 2012 roku Kylie Jenner opublikowała zdjęcie celebrytki i fryzjera i podpisała je:

Pierwsze oficjalne zdjęcie Khloe z jej prawdziwym tatą.

Khloe Kardashian z domniemanym ojcemKhloe Kardashian z domniemanym ojcem Instagram.com/kyliejenner

O tych i wielu innych sekretach rodziny Kardashian przeczytacie już 17 września.

Dawid Kwiatkowski zakręcił Kołem Plotka. "Mówię wam bardzo dużo rzeczy, których chyba nie powinienem"

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.