Jaką matką będzie Weronika Rosati? Teresa Rosati zdradza co nieco: Będzie wymagająca. Dalej o "biblijnych zasadach"

Kto może wiedzieć więcej o Weronice Rosati niż jej własna matka? Teraz Rosati ma już swoją wizję tego, jak aktorka będzie wychowywać swoją córkę.

Weronika Rosati o ciąży sama mówi niewiele. Teraz jednak w tym temacie wyręczyła ją jej matka - Teresa Rosati. Projektantka w książce "Gdybym była tobą. Gdybyś była mną. Sławne mamy i ich córki" opowiedziała, jaką - według niej - matką będzie Weronika.

Obserwuję Weronikę, jaki ma kontakt z dziećmi, ile wykazuje cierpliwości. Uwielbia małe dzieci, czego o mnie nie można powiedzieć. Nie wykluczam, że będzie wymagająca. Jej stanowczość i konsekwencja w działaniu dadzą się we znaki - czytamy słowa Rosati.

Zdaniem Teresy Rosati, w wychowaniu córki Elżbiety pomogą aktorce zasadami płynącymi z Biblii.

Weronika kieruje się w życiu zasadami zaczerpniętymi z Biblii. Wiara, nadzieja, miłość to zasady, którymi kieruje się w życiu(...) Co do miłości, to jest wielką romantyczką i marzycielką. Szuka w życiu miłości idealnej. Staram się w niej tego nie burzyć, jak życie pokazuje to rzadkość, a jeśli już się zdarzy to nie trwa całe życie. Ważna jest tego świadomość i należy cieszyć się każdą chwilą. W miłości Weronika jest niezwykle wierna - mówi dalej Teresa Rosati. 

Co ciekawe, Teresa Rosati wygadała się także, jaką Weronika Rosati jest partnerką. Jak się okazuje jej ukochany i ojciec jej córki Robert Śmigielski.

A wobec mężczyzn szalenie wymagająca - skwitowała Teresa Rosati.

W to nie wątpimy. W rozmowie z nami Teresa Rosati zdradziła także, że nawet ona musi czasami dostosować się do "żelaznych zasad" Weroniki.

Zobacz wideo
Więcej o: