Romain Zago dzień po rozwodzie z Krupą na plaży. Ona jednak szybko UCIEKŁA, gdy... Mina mówi wszystko. Rozumiemy ją!

Romain Zago i Joanna Krupa - jak twierdzą - choć nie są już razem, to zostali przyjaciółmi. 10 wspólnych lat jednak ciężko przekreślić. Najtrudniej poradzić sobie z zazdrością...

Romain Zago i Joanna Krupa rozwiedli się we wtorek, a w środę paparazzo spotkał już parę razem na plaży. Taka sytuacja nie dziwi. Joanna Krupa sama przyznała, że rozstają się w przyjaźni, a teraz mają wręcz lepszy kontakt niż jako małżeństwo. Mimo że modelka jednak zapewnia, że "są przyjaciółmi", to - jak to zwykle bywa - serce trudniej daje się przekonać do podobnych pomysłów...

Zago i Krupa odpoczywali razem na plaży, aż tu nagle do eksmęża modelki podeszły dwie (baaaardzo atrakcyjne) dziewczyny. Krupa zachowywała kamienną twarz do czasu... Ich nowe koleżanki okazały się być szczerze zainteresowane Zago. Gdy ten zaczął z nimi flirtować, Krupa uciekła z plaży. Jej mina zdradza, że nie była w najlepszym humorze.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Cała sytuację relacjonuje "Daily Mail":

Krupa na początku dołączyła do całej trójki w wodzie. Robiła sobie razem z nimi zdjęcia, gdy jednak Romain zaczął flirtować z dziewczynami, szybko owinęła się w ręcznik i wróciła do domu.

Współczujemy! Mimo że Krupa widziana była już z nowym facetem, to - jak widać - z zazdrości wyleczyć się jest najtrudniej. Domyślamy się jednak, że za to Zago był w siódmym niebie. W końcu nic tak nie cieszy, jak błysk zazdrości w oczach eks, prawda?

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.