To na ich weselu bawili się Lewandowscy, Mroczkowie, Maserak i Musiał. "Łączą ich więzi prywatne i zawodowe"

Kim jest para, na której weselu bawiła się celebrycka śmietanka towarzyska?

Natalia i Mateusz Jurkowscy zorganizowali wesele, w którym uczestniczyła cała masa gwiazd z pierwszych stron gazet. Kim są, że Anna i Robert Lewandowscy przyjmują zaproszenie na ich uroczystość? Że Mateusz Ziółko daje im prywatny koncert, a gości zabawia Rafał Maserak? Że Maciej Musiał i bracia Mroczek uczestniczą w ich imprezie, a zdobi ją także Marta Ziębakowska, Miss Polski 2017?

Na zdjęciach i filmach z wesela, które krążą po sieci, widzimy miłość, luz i uśmiechnięte twarze bawiących się. Ewidentnie impreza, jak na wesele przystało, była skierowana jedynie do najbliższych. Jak to więc możliwe, że wśród najbliższych nowożeńcom osób znalazło się tyle celebrytów?

Redakcja Plotek.pl dowiedziała się, że Młodych z gwiazdami łączą zarówno więzi osobiste, jak i sprawy zawodowe. Państwo Jurkowscy nie mają jednak zamiaru podbijać polskiego show-biznesu. Jak się dowiedzieliśmy, wesele było i będzie jedyną quasi-medialną sytuacją w ich życiu.

Natalia Sobczyk pracuje w jednej z kancelarii prawnych z Wrocławia, ale mieszka w Warszawie. Czasami wrzuci tam link do bloga Anny Lewandowskiej albo pochwali się kolejną rocznicą związku z obecnym już mężem, Mateuszem Jurkowskim.

Z internetu natomiast możecie znać brata pana młodego. Pioter Jurkowski jest bowiem podróżnikiem prowadzącym na Youtube kanał "Gdzie bądź" i w każdy poniedziałek zamieszcza tam nowy odcinek, w którym relacjonuje podróż dookoła świata, a aktualnie chwilowy pobyt w kraju spowodowany sobotnim weselem. W ostatnim odcinku tego programu możemy zobaczyć zarówno parę młodą, jak i obiekt, w którym odbywało się ich wesele.

JZ

Więcej o:
Komentarze (41)
To na ich weselu bawili się Lewandowscy, Mroczkowie, Maserak i Musiał. "Łączą ich więzi prywatne i zawodowe"
Zaloguj się
 • Gość: Al Bundy

  Oceniono 31 razy 31

  No to kim oni są??? Jak często tutaj tytuł ma się nijak do newsa. Taki news z d...

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 13

  my też wiemy kim są---- to członkowie towarzystwa wzajemnej adoracji ----i nic poza tym.

 • Gość: amp

  Oceniono 21 razy 13

  Ten napis LOVE podswietlony wszystko wyjasnia kim sa panstwo mlodzi i kim sa goscie.Chyba komentarz jest zbyteczny.

 • dublet

  Oceniono 10 razy 6

  Na weselu sunsiada pojawili się my ze Zdzichem. Napiszta tysz o tym!

 • Gość: m.

  Oceniono 15 razy 5

  jesteście zwykłymi świniami. z jakiej racji piszecie o tych ludziach skoro nie są to osoby publiczne? zaprosili na ślub swoich znajomych, a wy im grzebiecie na profilach facebookowych i piszecie na portalu plotkarskim?

 • Gość: ZZ

  Oceniono 5 razy 3

  Ale burakiem trzeba być żeby grzebać komuś po profilu. To tak jakby grzebać komuś w torebce albo wprosić się do domu i przeszukiwać szafki. Od takiego człowieka to lepiej trzymać się na odległość, bo pewnie wszędzie węszy i donosi.

 • Gość: Monika

  Oceniono 3 razy 3

  Twoja twarz za to pewnie wyglada inteligentnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX