Hanna Lis pozuje w mini. Krytyka internautek zupełnie bez sensu. Dobrze, że im odpowiedziała

Kobiecie po czterdziestce nie wypada odsłaniać nóg? Z takimi zarzutami spotkała się Hanna Lis, gdy pokazała zdjęcie w seksownej mini.

Hanna Lis w niedzielę spędzała czas ze swoim przyjacielem, Łukaszem Jemiołem. Wypoczęta i opalona w niebieskiej mini z modnymi, bufiastymi rękawami - dziennikarka wyglądała naprawdę świetnie, a tak zgrabne nogi aż żal zakrywać. Niestety, nie wszyscy są tego zdania.

 

Obok wielu pochwał pojawiły się słowa ostrej krytyki, których logiki nie jesteśmy w stanie zrozumieć.

Długość zbyt krótka, nie róbmy się na siłę młodszymi bo to może tylko zaszkodzić...
Przestańcie wszyscy słodzić, bluzka-sukienka za krótka dla dojrzałej kobiety. Wygląda niesmacznie i bez klasy.

Cieszymy się, że na ostatni z tych komentarzy Lis odpowiedziała.

Bardzo przepraszam, że uraziłam Pani poczucie estetyki i z góry uprzedzam, że dalej będę chodzić w takich ubraniach, które lubię i w których czuję się dobrze. W wieku 47 lat powinnam paradować w worku? Btw: czy szorty na 47 letnim mężczyźnie tez wyglądają niesmacznie i bez klasy? Pozdrawiam serdecznie, więcej tolerancji.
Przywykłam do publicznej krytyki, taki zawód, takie życie. Nie odmawiam nikomu prawa do niej. Dziwią mnie jednak niezmiennie komentarze, że kobieta czegoś nie może nosić, albo robić, bo jest "dojrzała". Zwykle takie zastrzeżenia zgłaszają zresztą kobiety, co jest naprawdę zadziwiające. Dzięki za dobre słowo, ale wyglądam na swój wiek (i jest mi z tym całkiem dobrze). Buziaki.

Brawo, Haniu! Jesteśmy absolutnie po twojej stronie. Zarówno nastolatka jak i kobieta dojrzała ma prawo eksponować swoje atuty, piękny wygląd nie zna wieku.

Tomasz LisTomasz Lis ADAM CHELSTOWSKI / FORUM

Hanna Lis o córkach: Starsza dużo imprezuje, młodsza mówi, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego. Szczere wyznanie!

WJ