Britney Spears długo walczyła z dodatkowymi kilogramami. Teraz jej sylwetka jest IDEALNA. Jak to osiągnęła? Znamy jej sekret

Britney Spears kocha ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, co zdecydowanie popłaca. Dawno nie wyglądała tak świetnie!

Britney Spears przez lata borykała się z nadwagą, która była wynikiem załamania nerwowego, które przeszła w 2007 roku. Równo dziesięć lat później wygląda tak dobrze, jak w latach, gdy zadebiutowała na scenie. Jak piosenkarka osiągnęła taki wygląd? Odpowiedź znajdziemy na jej Instagramie.

Spears jest prawdziwą maniaczką ćwiczeń. Co chwilę wrzuca do sieci nagrania z wizyty na siłowni czy towarzyskiego meczu koszykówki. Internetowy magazyn delish.com wyliczył czemu dokładnie gwiazda zawdzięcza swoją doskonałą sylwetkę.

Piosenkarka dużą wagę przykłada do ćwiczeń rozciągających. Dodatkowo dwa razy w tygodniu zalicza półtoragodzinne sesje jogi, które nie tylko koją umysł, ale i pięknie kształtują ciało. Nie unika też ćwiczeń na siłowni pod okiem trenera personalnego. Najbardziej skuteczne w jej przypadku są ćwiczenia z ciężarami przeplatane krótkimi seriami szybkiego biegu na bieżni. Ponadto Spears robi podobno 500 "brzuszków" na dzień. Efekty widać gołym okiem.

 

A jeśli chodzi o dietę? Na ten temat Spears wypowiada się niezbyt chętnie. Na jej Instagramie jednak często pojawiają się zdjęcia... kalorycznych przekąsek. Choć pewne jest, że na co dzień trzyma ścisłą dietę, wie, że sprawienie sobie przyjemności porcją lodów czy kaloryczną pizzą od czasu do czasu nie jest takie złe. Ważne, by tego typu dania były jedynie odstępstwem od reguły.

Przekonanie dietetyków o tym, że odmawianie sobie okazjonalnej uczty może prowadzić do późniejszego powrotu do dawnych przyzwyczajeń ze zdwojonym skutkiem, zdaje się być mantrą Britney Spears. Kocha jeść od czasu do czasu sushi czy tosta francuskiego, a w domu trzyma przekąski tak jak każdy z nas - czytamy na serwisie.
 
embed

MK