"Żony Hollywood". Iwona Burnat już po ślubie. Uroczystość jak z bajki, a (dwie!) suknie panny młodej? Wybierzcie ładniejszą!

Iwona Burnat i Reggie Benjamin są już po ślubie! Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość.

Iwona Burnat i Reggie Benjamin, polsko-hinduska para pokazująca swoje życie w słonecznej Kaliforni w programie "Żony Hollywood" to zdecydowanie największe gwiazdy show. Cały najnowszy sezon do tej pory kręcił się wokół ich przygotowań do ślubu i w poniedziałkowym odcinku widzowie wreszcie mogli zobaczyć, jak wyglądała uroczystość. Nie obeszło się bez rozmachu i sławnych gości, wśród których znaleźli się między innymi Jodie Sweetin i Andrea Barber z "Pełnej chaty", Joe Mantegna z "Ojca Chrzestnego III" czy rodzina Paris Hilton.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Ceremonia trwała dwie godziny i łączyła elementy kultury polskiej i hinduskiej. Ponieważ Iwona i Reggie są mocno przywiązani do swoich tradycji, ślubu udzielił im zarówno katolicki ksiądz, jak i ojciec pana młodego, który jest protestanckim pastorem. Na przyjęciu zaserwowano potrawy z kuchni polskiej i indyjskiej, a panna młoda tradycyjnie przyjęła nazwisko męża.

A jak tego dnia wyglądała Iwona Burnat? Obejrzyjcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

"Żony Hollywood". Iwona psa przebiera nawet DO SPANIA. Co on o tym sądzi? Tylko na niego spójrzcie...

MK