"Żony Hollywood". Iwona Burnat już po ślubie. Uroczystość jak z bajki, a (dwie!) suknie panny młodej? Wybierzcie ładniejszą!

Iwona Burnat i Reggie Benjamin są już po ślubie! Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość.

Iwona Burnat i Reggie Benjamin, polsko-hinduska para pokazująca swoje życie w słonecznej Kaliforni w programie "Żony Hollywood" to zdecydowanie największe gwiazdy show. Cały najnowszy sezon do tej pory kręcił się wokół ich przygotowań do ślubu i w poniedziałkowym odcinku widzowie wreszcie mogli zobaczyć, jak wyglądała uroczystość. Nie obeszło się bez rozmachu i sławnych gości, wśród których znaleźli się między innymi Jodie Sweetin i Andrea Barber z "Pełnej chaty", Joe Mantegna z "Ojca Chrzestnego III" czy rodzina Paris Hilton.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Ceremonia trwała dwie godziny i łączyła elementy kultury polskiej i hinduskiej. Ponieważ Iwona i Reggie są mocno przywiązani do swoich tradycji, ślubu udzielił im zarówno katolicki ksiądz, jak i ojciec pana młodego, który jest protestanckim pastorem. Na przyjęciu zaserwowano potrawy z kuchni polskiej i indyjskiej, a panna młoda tradycyjnie przyjęła nazwisko męża.

A jak tego dnia wyglądała Iwona Burnat? Obejrzyjcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

"Żony Hollywood". Iwona psa przebiera nawet DO SPANIA. Co on o tym sądzi? Tylko na niego spójrzcie...

MK

Więcej o:
Komentarze (10)
"Żony Hollywood". Iwona Burnat już po ślubie. Uroczystość jak z bajki, a (dwie!) suknie panny młodej? Wybierzcie ładniejszą!
Zaloguj się
 • Gość: Alice

  Oceniono 19 razy 19

  Młodej Parze pozostaje życzyć duzo szczęścia i miłosci na nowej drodze życia, a sfrustrowanym hejterom więcej radości z życia i życzliwości dla innych, bo co siejesz, to zbierasz :)

 • Ivona Lovly

  Oceniono 16 razy 16

  Piękna Panna Młoda, piękny ślub, wspaniała para... Życzę im wszystkiego najlepszego.... i tez marze o takim ślubie :)

 • 123zuczek

  Oceniono 7 razy 7

  Pomimo dwu światów, dwóch religii dali radę i zachowali swoją odrębność. Pastor i ksiądz katolicki udzielali im ślubu. Pozytywna para w bardzo niekonwencjonalnym miejscu na świeci. Niech dobry Bóg poprowadzi ich szczęśliwie przez meandry życia.

 • Gość: Panna

  Oceniono 7 razy 3

  To było ponad 6 mc temu ! TVN jak zwykle oszukuje.

 • Gość: Mirka

  Oceniono 7 razy -3

  Ślub jak ślub bywały ładniejsze

 • Gość: marta kocięba

  Oceniono 12 razy -8

  pewnie chce tego negatywa wydymać z kasy

 • Gość: kariw

  Oceniono 9 razy -9

  Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX