Karolina Pisarek ma chłopaka! To zwycięzca show TVN i idol nastolatek. Nie wszyscy fani zaskoczeni. "Wyobrażałam was sobie razem"

Karolina Pisarek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w objęciach ukochanego. To Damian Korda, zwycięzca "Master Chefa"! Razem tworzą piękną parę.

Karolina Pisarek to finalistka ostatniej edycji programu "Top Model". Choć dziewczyna nie podbiła wybiegów, nieźle radzi sobie w show-biznesie - na Instagramie obserwuje ją blisko pół miliona osób. W sieci modelka chwali się nie tylko sukcesami zawodowymi, ale i życiem prywatnym.

We wtorek opublikowała zdjęcie z ukochanym z wizyty w japońskim Disneylandzie. Jej wybrankiem okazał się być... Damian Kordas, zwycięzca czwartej edycji programu "Master Chef", który obecnie aktywnie prowadzi kulinarny kanał na YouTube i jest uwielbiany przez nastolatki.

Zabrał mnie do Disneylandu - podpisała zdjęcie z filmowym zamkiem w tle.
 

Informacja o związku tej dwójki okazała się dla wielu sporym zaskoczeniem, choć niektórzy przyznali, że już wcześniej liczyli na to, że Pisarek i Kordasa połączy miłość.

Twój chłopak? Wyglądacie przesłodko.
No nieeeee. Ale para!!! Karolcia, szczęścia Kochana. Uważaj na linię. Jestem przekonana, że w takich rękach trzymanie diety to istna walka.
Wyobrażałam was sobie razem. Idealnie.
Ja wiedziałam, że coś z tego będzie - czytamy.

Podobne komentarze pojawiły się także na profilu kucharza, który umieścił podobne ujęcie z nową miłością. Razem na zdjęciu zadebiutowali w sieci już dwa miesiące temu, ale nikt nie podejrzewał wówczas, że są dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi. Pasują do siebie?

Karolina Pisarek w "Top Model" zachwycała dziewczęcością. Teraz to seksowna kobieta. Na ściance BEZ STANIKA

MK