Tomasz Kot na premierze nie pozował sam. Towarzyszyła mu prześliczna brunetka. Wiemy, kim jest!

Nowa gwiazda na polskich salonach? Lianne Harvey zadebiutowała ostatnio u boku Tomasz Kota w filmie "Bikini Blue".

W minioną środę odbyła się uroczysta premiera filmu "Bikini Blue" Jarka Marszewskiego. Od początku było wiadomo, że jego obsada będzie polsko-angielska, więc nikogo nie zaskoczyło, że na ściance obok Tomasza Kota pojawiła się także piękna Lianne Harvey, odtwórczyni drugiej głównej roli w produkcji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kim jest Lianne Harvey? Lianne pochodzi z małej wioski nieopodal Peterborough w Wielkiej Brytanii. Przeprowadziła się do Londynu, aby podjąć studia w prestiżowej szkole teatralnej "The Royal Academy of Dramatic Art", gdzie uczyła się przez trzy lata.

"Bikini Blue" to jej filmowy debiut. Wcześniej grywała dużo, ale w teatrze. 

Myślę, że postać Dory jest wymarzoną rolą dla debiutantki. Zakochałam się w niej natychmiast podczas pierwszej lektury scenariusza. Jest mądrą,inteligentną i troskliwą kobietą, zmuszoną by wyruszyć w trudną podróż. W jej trakcie musi obnażyć się i ze swojej siły, i ze swojej bezbronności w taki sposób, który jest rzadko dostępny dla młodej aktorki tuż po szkole - mówiła w jednym z wywiadów Harvey.

"Bikini Blue" to historia o tym, jak można oszaleć z miłości. Akcja filmu rozgrywa się w Anglii pod koniec II wojny światowej. Głównymi bohaterami są małżonkowie Eryk Szumski (Tomasz Kot), polski żołnierz wygnaniec i Dora (Lianne Harvey), młoda Angielka.

Lianne w wywiadach podkreśla, że jest zachwycona Polską, a szczególnie miastem Łódź, gdzie kręcony był film. Czyżby miała zamiar zagościć tu na dłużej? Chcielibyście oglądać ją na polskich ściankach?

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.