Cher odwołuje koncerty. Media donoszą o jej złym stanie zdrowia: To może ją zabić. Ile w tym prawdy? Jest oficjalny komunikat

Cher była zmuszona odwołać koncerty w Las Vegas. Przyczyną jest zły stan zdrowia piosenkarki.

Już od jakiegoś czasu w zagranicznych mediach pojawiają się przykre doniesienia na temat Cher. Podobno artystka straciła niemal całą swoją fortunę, ale nie to jest najgorsze. Najbardziej niepokojące są plotki na temat złego stanu zdrowia artystki.

Cher jest wycieńczona. Jednak zanim będzie z nią naprawdę źle, chce zrobić swój ostatni film i wyjechać w trasę koncertową. A to może ją zabić - donosi Radaronline.com.

Zaniepokojenie fanów wzrosło, gdy 70-letnia gwiazda odwołała z powodu choroby dwa koncerty w Las Vegas zaplanowane na 18 i 19 lutego.

Traktuję swoją pracę bardzo poważnie, więc rozumiem Wasz smutek z powodu odwołanych koncertów. Dam znać, co powie lekarz - napisała na Twitterze.

Na szczęście okazuje się, że stan zdrowia Cher jest dużo lepszy niż wskazywały na to dramatyczne doniesienia wyżej wspomnianego portalu. Według oficjalnego komunikatu gwiazdę dopadła po prostu grypa.

Z przykrością informujemy, że koncerty Cher w ramach trasy "CLASSIC CHER" zostały odwołane. Cher i pozostali członkowie zespołu zmagają się z grypą. Lekarze zalecili Cher odpoczynek.

Trzymamy kciuki za piosenkarkę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

AW, WJ

Więcej o: