Numer telefonu Rihanny krąży po sieci. Opublikowała go Azealia Banks po głośnej kłótni o Trumpa. "Trzeba być nieetyczną świnią, żeby..."

Azealia Banks nie lubi, gdy ktoś traktuje ją z góry. Gdy Rihanna olała jej zaczepkę na temat polityki, odwdzięczyła się, publikując jej numer telefonu. To się nazywa zemsta.

Rihanna to jedna z wielu gwiazd, które otwarcie bojkotują politykę Donalda Trumpa. Po inauguracji jego prezydentury piosenkarka wyszła na ulice z milionami amerykańskich kobiet, aby zamanifestować swoje stanowisko. Głośno krytykowała także jego najnowszą decyzję, zgodnie z którą obywatele siedmiu państw, w których przeważa religia islamska, nie zostaną wpuszczeni na teren Stanów Zjednoczonych.

Jestem obrzydzona! Te informacje są druzgocące! Ameryka jest niszczona wprost przed naszymi oczami! Trzeba być nieetyczną świnią, żeby wprowadzić w życie coś takiego! - napisała.

W dyskusji postanowiła wziąć udział słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi piosenkarka Azealia Banks, która podczas kampanii prezydenckiej jako jedna z niewielu gwiazd poparła Trumpa. W odpowiedzi dała znać, że nie podoba jej się, że Rihanna krytykuje prezydenta, ponieważ sama nie brała udziału w wyborach.

Jeśli chodzi o Rihannę (która nie ma obywatelstwa i nie może głosować) i całą resztę gwiazd, które wykorzystują swoje wpływy, aby wprowadzić zamieszanie, naprawdę musicie się zamknąć i usiąść. Przestańcie chłostać prezydenta. To jest głupie i tak żałosne, że nie można na to patrzeć. Ci wszyscy zagubieni ludzie mieszają w głowach innym zagubionym - napisała na Instagramie.

We wpisie Banks dorzuciła także swoje pięć groszy w sprawie odpowiedniej kontroli granicznej oraz... zabijania kur. Niewtajemniczonym tłumaczymy: nie tak dawno temu Banks przyznała się do rytualnego uboju kurczaków.

Choć wpis skierowany do Rihanny po kilku godzinach zniknął z sieci, nie umknął uwadze gwiazdy. Rihanna słowami swojej koleżanki po fachu zupełnie się nie przejęła, zamiast tego przesyłając jej buziaka wraz z wymownym podpisem.

 
Mina, jaką robisz, gdy jesteś imigrantem - napisała, dodając w hashtagach: trzymaj się z daleka od kurczaków, kocham nuggetsy, ratujcie nasze kury.

Takiej zniewagi Banks nie mogła zlekceważyć. W odpowiedzi rozzłoszczona raperka opublikowała prywatny numer telefonu Rihanny.

Zdjęcie wrzucone przez Azealię BanksZdjęcie wrzucone przez Azealię Banks Instagram.com/azealiabanks

Niewiele później Banks pożałowała swojego pochopnego czynu i usunęła również ten post, jednak wiele osób zdążyło już zapisać numer telefonu gwiazdy. Aktualnie do Rihanny nie można się już dodzwonić, bo numer został wyłączony przez operatora. Możemy mieć pewność, że to jeszcze nie koniec internetowej wojny tych pań.

Zobacz wideo

MK