Krystian Wieczorek boi się o swoje małżeństwo? "Ma nadzieję, że Marysia nie wróci do...". Wszystko przez nową pracę młodej żony

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska ślub wzięli niedawno, ale co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje, że nie do końca dogadali się co do tego, jak ma wyglądać ich wspólne życie. Nowym problemem miała okazać się teraz praca aktorki.

Krystian Wieczorek w ubiegłym roku postanowił ustatkować się u boku młodszej o 17 lat Marii Szafirskiej. Jednak temperamentna ukochana aktora już nie raz pokazała, że nie ma zamiaru rezygnować z własnego pomysłu na życie.

W mediach pojawiały się już informacje o rozstaniu, do którego miało dojść zanim się pobrali, o tym, że Krystian marzy o dzieciach, ale póki co 25-latka nie chce o nich słyszeć. W maju zdenerwowana zaborczością męża aktorka wyprowadziła się podobno do koleżanki i zostawiła Wieczorka samego w ich pięknym lofcie w Łodzi. Oczywiście wróciła, ale "Fakt" donosi, że pojawiły się nowe problemy.

Marysia będzie teraz dużo czasu pomieszkiwać we Wrocławiu, bo ma teraz zaplanowanych tyle scen, że nie może dojeżdżać codziennie z Warszawy na plan. Krystian ma nadzieję, że grając z rówieśnikami Marysia nie wróci do dawnych przyzwyczajeń - podaje informator tabloidu.

Szafirska otrzymała rolę w serialu "Pierwsza Miłość", gdzie grać będzie kochankę Pawła, czyli 27-letniego Michała Malinowskiego. Wieczorek nie jest zachwycony takim obrotem spraw.

Dziwicie się?

JM

Więcej o:
Komentarze (11)
Krystian Wieczorek boi się o swoje małżeństwo? "Ma nadzieję, że Marysia nie wróci do...". Wszystko przez nową pracę młodej żony
Zaloguj się
 • Gość: aja

  Oceniono 20 razy 16

  ona ma 24 lata ? a wygląda na dobre 35 lat

 • yokoono23

  Oceniono 24 razy 14

  Ta Pani powinna się cieszyć że jest żoną takiego przystojniaka z jakims tam już dorobkiem, z takim przeciętnym wyglądem daleko by nie zajechała,młodosć to nie wszystko.

 • Gość: Teresa

  Oceniono 10 razy 8

  Tak to już jest. Nic się nie zmieni. On zawsze już będzie zazdrosny. To za młoda osoba dla Pana. Za duża różnica wieku. Dziecko nie "uwiąże" ukochanej. Obawiam się, że wcześniej czy później odejdzie do młodszego faceta. Wiem coś o tym.

 • Gość: wolny ptak

  Oceniono 6 razy 6

  Nie byłoby slubu nie byłoby problemu, ludzie sami je tworzą a potem płacz

 • Gość: zazx

  Oceniono 9 razy 5

  powinien odpuścic sobie z nią, bo szkoda dla niej czasu , typowa młoda egoistka,

 • longmanus1

  Oceniono 11 razy 5

  Poderwał młodą i ładną, plus dla niego, ale czemu się dziwić?, że nie ma zamiaru "dać się zaciążyć" i huśtać dzieci dla Krystiana, a co to XIX wiek?, chcesz mieć młodą dynamiczną i trzymającą się ciebie żonę, to dotrzymaj jej kroku - albo zostaniesz "w tyle" ;-)

 • Gość: rudawydra

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to dobrze że teraz można wrócić do komentowan na Plotku jako gość!Chyba tu z pięć lat nie zaglądałam. A kiedyś się tu udzielałam. I to jak :-)!

 • Gość: Wredniak

  Oceniono 1 raz 1

  Pani wygląda jak Micki Rourke.

 • Gość: gosc

  0

  jezeli te sensacje donosi szmatławiec typu ,,fakt ,, to są to nieprawdziwe dane ,chodzi o nakład sprzedazy nie o ludzi byle sensacja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX