Krystian Wieczorek w ubiegłym roku postanowił ustatkować się u boku młodszej o 17 lat Marii Szafirskiej. Jednak temperamentna ukochana aktora już nie raz pokazała, że nie ma zamiaru rezygnować z własnego pomysłu na życie.
W mediach pojawiały się już informacje o rozstaniu, do którego miało dojść zanim się pobrali, o tym, że Krystian marzy o dzieciach, ale póki co 25-latka nie chce o nich słyszeć. W maju zdenerwowana zaborczością męża aktorka wyprowadziła się podobno do koleżanki i zostawiła Wieczorka samego w ich pięknym lofcie w Łodzi. Oczywiście wróciła, ale "Fakt" donosi, że pojawiły się nowe problemy.
Marysia będzie teraz dużo czasu pomieszkiwać we Wrocławiu, bo ma teraz zaplanowanych tyle scen, że nie może dojeżdżać codziennie z Warszawy na plan. Krystian ma nadzieję, że grając z rówieśnikami Marysia nie wróci do dawnych przyzwyczajeń - podaje informator tabloidu.
Szafirska otrzymała rolę w serialu "Pierwsza Miłość", gdzie grać będzie kochankę Pawła, czyli 27-letniego Michała Malinowskiego. Wieczorek nie jest zachwycony takim obrotem spraw.
Dziwicie się?
JM
Ten występ wywołał poruszenie wśród widzów "The Voice Senior". Komentarze mówią same za siebie
Rynkowski nagle zszedł ze sceny w trakcie koncertu. Organizator: Jest pod naszą opieką
Gawryluk ujawniła nieznane informacje nt. stanu zdrowia Hołowni. "Przeżywał kryzys"
Szymon Hołownia świętuje dziesiątą rocznicę ślubu. "To była miłość od drugiego wejrzenia"
Mariusz Szczygieł trzeci raz studiuje ten sam kierunek. Wyjawił powód
Piaseczny z tym problemem zmaga się od lat. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Zenek Martyniuk zareagował na wywiad Faustyny. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał
Wolszczak urządziła mieszkanie w kamienicy. Ma 67 m2, a aktorka zastosowała trik, by je optycznie powiększyć