Krystian Wieczorek boi się o swoje małżeństwo? "Ma nadzieję, że Marysia nie wróci do...". Wszystko przez nową pracę młodej żony

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska ślub wzięli niedawno, ale co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje, że nie do końca dogadali się co do tego, jak ma wyglądać ich wspólne życie. Nowym problemem miała okazać się teraz praca aktorki.

Krystian Wieczorek w ubiegłym roku postanowił ustatkować się u boku młodszej o 17 lat Marii Szafirskiej. Jednak temperamentna ukochana aktora już nie raz pokazała, że nie ma zamiaru rezygnować z własnego pomysłu na życie.

W mediach pojawiały się już informacje o rozstaniu, do którego miało dojść zanim się pobrali, o tym, że Krystian marzy o dzieciach, ale póki co 25-latka nie chce o nich słyszeć. W maju zdenerwowana zaborczością męża aktorka wyprowadziła się podobno do koleżanki i zostawiła Wieczorka samego w ich pięknym lofcie w Łodzi. Oczywiście wróciła, ale "Fakt" donosi, że pojawiły się nowe problemy.

Marysia będzie teraz dużo czasu pomieszkiwać we Wrocławiu, bo ma teraz zaplanowanych tyle scen, że nie może dojeżdżać codziennie z Warszawy na plan. Krystian ma nadzieję, że grając z rówieśnikami Marysia nie wróci do dawnych przyzwyczajeń - podaje informator tabloidu.

Szafirska otrzymała rolę w serialu "Pierwsza Miłość", gdzie grać będzie kochankę Pawła, czyli 27-letniego Michała Malinowskiego. Wieczorek nie jest zachwycony takim obrotem spraw.

Dziwicie się?

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.