"Azja Express". Maria Konarowska i Ludwik Borkowski romansują? MAMY komentarz! Zaskakujący

"Azja Express". Maria Konarowska i Ludwik Borkowski mają romans? Takie doniesienia pojawiły się po emisji ostatniego odcinka show. Prawda jest jednak zupełnie inna.

"Azja Express". Maria Konarowska i Ludwik Borkowski w wyniku zamiany par znaleźli się razem w drużynie. Taką decyzję podjęli Hanna Lis i Łukasz Jemioł.

Marysia i Ludwik mają się ku sobie - zdradził projektant.

Po tej wypowiedzi w mediach zawrzało, a widzowie nie mogli doczekać się, co wydarzy się w kolejnym odcinku. Co więcej, inni uczestnicy także zauważyli, że między tą dwójką od początku iskrzy:

Czują do siebie wewnętrzny pociąg - stwierdziła Renata Kaczoruk

A jak zareagowali Konarowska i Borkowski? W przeciwieństwie do niektórych byli zadowoleni z takiego obrotu spraw i nie narzekali na swoje towarzystwo. Ludwik pomagał Marii, jak tylko potrafił i zachowywał się jak dżentelmen, a ona nie pozostawała mu dłużna w uprzejmościach. Do dość - jakby mogło się wydawać - krępującej sytuacji doszło wieczorem, gdy para miała położyć się razem spać w jednym pomieszczeniu. 

Marysia jest piękną kobietą, a ja jestem samotnym mężczyzną - powiedział w rozmowie z operatorem.

Uczestnicy wybrnęli z niej jednak bez problemu i po prostu zasnęli, życząc sobie dobrej nocy. Ku naszemu rozczarowaniu, między nimi do niczego nie doszło.

Zdjęcie z Ludwikiem przed emisją odcinka opublikowała na swoim Instagramie Konarowska. Skomentowała je sama Agnieszka Woźniak-Starak:

 
#nowaparawshowbiznesie - zażartowała.

Oboje pojawili się dziś w studiu "Dzień Dobry TVN". Unikali jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy coś rzeczywiście ich połączyło:

To jest tak, że jak dwoje ludzi przeciwnej płci dużo ze sobą rozmawia, to otoczenie od razu rzuca, że gdzieś tam mamy się ku sobie. Myśmy się bardzo z Ludwikiem zaprzyjaźnili i do dzisiaj tak jest - zaczęła Maria.

Natomiast Borkowski obrócił wszystko w żart i stwierdził, że Jemiołowi chodziło o zupełnie inne zamiłowanie:

Ja myślę, że chodzi o zamiłowanie do azjatyckiej kuchni - przekonywał kolega Michała Żurawskiego.

Prawda jest jednak taka, że romans to tylko plotki. Maria Konarowska jest już bowiem zajęta.

Maria Konarowska nie ma romansu, ma za to faceta. - zdradziła nam osoba z otoczenia Konarowskiej.

Zaskoczeni?

AW