Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska zostały oszukane przez Kaczoruk. Teraz jedna z nich komentuje jej post. Tego się nie spodziewacie

Wygląda na to, że Maria Konarowska puściła w niepamięć wszelkie nieczyste zagrywki Renaty Kaczoruk w "Azja Express".

Jak stwierdziła Małgorzata Rozenek, w "Azja Express" długotrwały stres i ekstremalne emocje nie pozwalają długo udawać, więc program pokazuje "prawdziwy charakter". Tego brakowało w ostatnich kilku odcinkach Renacie Kaczoruk, która chyba nie wie, co znaczy grać fair play. Reklamowa żona Kuby Wojewódzkiego, naraziła się jednak nie tylko Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi, czy Pascalowi Brodnickiemu.

Nieuczciwie zachowała się także wobec Agnieszki Włodarczyk i Marii Konarowskiej. Modelka zaproponowała, żeby aktorska para została z plecakami, a ona i Budziło będą szukały podwózki. Kaczoruk podwózkę znalazła - busa, którym jechali już Majdan i Stanek po Miko i Rozenek. Kaczoruk wykorzystała moment zamieszania i wcisnęła się do środka, głucha na protesty kierowcy. Co ciekawe, nie było pewne nawet, czy Budziło się zmieści, nie mówiąc już o Włodarczyk i Konarowskiej.

Poczułam się oszukana - mówiła Włodarczyk. 
Wbijają się na chama. Rozumiem, że one mają taki styl, ale to nie jest mój klimat, żeby ludzie tak się nawzajem traktowali - mówił wyraźnie zdenerwowany Stanek. - Przez nie prawie kierowca nas wyrzucił.

Było blisko, aby Włodarczyk i Konarowska zostały przy drodze, dzięki innym uczestnikom kierowca busa wziął więcej osób i w efekcie razem jechały cztery pary. Jak wiadomo, czas jest najlepszym lekarstwem na wszelkie urazy. Dowód znajdziecie na Instagramie Kaczoruk. Modelka zamieściła post ze znaczącym opisem:

Miłości, radości i wszystkiego najlepszego wszystkim złośnikom racz dać Panie.

Post skomentowała Maria Konarowskia - serduszkiem.

Maria Konarowska komentuje zdjęcie Renaty KaczorukMaria Konarowska komentuje zdjęcie Renaty Kaczoruk Screen z Instagram.com/renul_ka/

Czy panie puściły w niepamięć dawne urazy? Miejmy nadzieję.

Więcej o:
Komentarze (44)
Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska zostały oszukane przez Kaczoruk. Teraz jedna z nich komentuje jej post. Tego się nie spodziewacie
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 54 razy 44

  Wprawdzie nie oglądam tego chłamu, ale z tego co się o niej czyta można wywnioskować jedno - mało, że z niej głupi brzydki kołek to jeszcze cham.

 • Gość: jan

  Oceniono 47 razy 35

  ten kaczorruk wszystkich wkurza taka czapla

 • Gość: kasia

  Oceniono 41 razy 31

  falszywa baba i na dodatek ta jej twarz po prostu urodziwa to nie jest

 • Gość: nina

  Oceniono 36 razy 30

  po prostu robot bez empatii

 • Gość: kolo

  Oceniono 28 razy 26

  Kaczoruk pokazała prawdziwą twarz :/ Egoistyczna, zadufana w sobie, pusta modelczyna bez klasy, bez poczucia humoru i jakichkolwiek ludzkich odruchów.
  "Miłości, radości i wszystkiego najlepszego wszystkim złośnikom" - To napisała osoba, która brnie po trupach do celu! Żenada. Kaczoruk jest już skończona. Azja pogrążyła ja na zawsze.
  Jej koleżanka Wiktoria to fajna i piękna kobieta (urodą i figurą bije Kaczoruk na głowę) ale przede wszystkim dobry człowiek. Współczuję, że z uśmiechem na twarzy musiała znosić taką małpę jak Renata. Wiktoria szacun dla Ciebie :)

 • Gość: jaca

  Oceniono 30 razy 26

  Renulka ma tupet, najpierw po chamsku się zachowa a potem z uśmiechem życzy więcej radości. Obrzydliwe babsko.

 • Gość: Tess

  Oceniono 16 razy 14

  Podejrzane. Gośka Rozenek po zakończeniu programu też jakoś nie była już tak negatywnie nastawiona do Remulki... A z nagrań wynikało, że widzi w niej tylko BITCH. No albo wszyscy mają więcej klasy, niż Renata...

 • Gość: Lorraine 155

  Oceniono 14 razy 12

  Intryguje mnie fenomen Renaty Kaczoruk. Mieszkam na Wybrzeżu i kilkukrotnie ją widziałam w cywilu na dworcu, może ma tam rodzinę, albo po prostu lubi morze. Dziewczyna ma ładną i miłą buzię (generalnie chyba jest typową miłą dziewczyną), z 5 m wzrostu, ale NIC poza tym. Z tego, co słyszałam, do powiedzenia też ma niewiele, choć podobno jest taka mądra. Czemu się o niej tyle pisze i tak intensywnie ją promuje? Nie wierzę, że ludzie tego chcą, raczej jest to towar wciskany na siłę. Czy Plotek jest jakoś powiązany kapitałowo z TVN - em i musi to robić? Znajdźcie sobie jakiś ciekawszy obiekt.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 9

  to straszne...jak tępa dzida robi w ciula inne tępe foki w żałosnym programiku...to straszne...haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX