Lindsay Lohan prawie straciła palec. "Na szczęście znaleźliśmy odcięty kawałek". Pokazała zdjęcie. Nie jest to miły widok!

Lindsay Lohan podczas wypoczynku na jachcie uległa wypadkowi w wyniku którego niemal straciła palec. Zdjęcie, jakie potem pokazała, do przyjemnych nie należy.

Lindsay Lohan w ten weekend najadła się sporo strachu i prawie straciła palec, ale na szczęście lekarze stanęli na wysokości zadania. Gwiazdka spędzała wolny czas w Turcji, gdzie m. in. żeglowała na jachcie. Zanim doszło do wypadku zrobiła sobie nawet zdjęcie, które potem pokazała na Instagramie z komentarzem:

Selfie jedną ręką.

Niedługo potem Lohan wpadła do wody podczas wciągania kotwicy i groźnie rozcięła sobie palec. Wymagała natychmiastowej interwencji chirurgicznej, ale kiedy już było po wszystkim, na Snapchacie umieściła kolejne zdjęcie, potężnie obandażowanego palca.

Przez kotwicę niemal straciłam palca. Cóż, straciłam połowę palca, ale dzięki Bogu, znaleźliśmy odcięty kawałek i musiałam przejść operację, żeby go odzyskać. Ależ to boli! - napisała.

Na szczęście palec udało się uratować. A tutaj możecie zobaczyć zdjęcie palca całego we krwi. Teraz życzymy powrotu do zdrowia!

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Lindsay Lohan miała wypadek i prawie straciła palec. Pokazała zdjęcie. Uwaga, nie jest to miły widok!
Zaloguj się
 • Gość: Ada

  Oceniono 3 razy 3

  Ruski, były narzeczony odebrał pierścionek zaręczynowy ;-)

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  A filmu z operacji nie wrzuciła?

 • Gość: katinka

  Oceniono 1 raz 1

  gdzie ten odcięty palec,który niby pokazała?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX