Janice z "Przyjaciół" pojawiła się w telewizji i O. MÓJ. BOŻE. Po 20 latach jest nie do rozpoznania! Nie uwierzycie, jak naprawdę brzmi jej głos

Janice Litman Goralnik, dziewczyna Chandlera Binga, to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci serialu "Przyjaciele". Jak aktorka wygląda 20 lat od premiery?

Choć od emisji ostatniego odcinka serialu "Przyjaciele" minęło ponad 10 lat, dla wielu - w tym również Polaków - nadal pozostaje on jednym z najlepszych sitcomów, jakie kiedykolwiek powstały. Do sukcesu przyczyniły się nie tylko postaci, które można było oglądać w każdym odcinku, ale też bliżsi i dalsi znajomi głównych bohaterów. Janice, czyli irytująca była dziewczyna Chandlera, nie wiedzieć czemu, zawsze pojawiała się w życiu szóstki przyjaciół w najmniej spodziewanym momencie.

Każdy, kto choć raz oglądał "Przyjaciół", wie, że Janice charakteryzowała się bardzo "osobliwym" sposobem mówienia oraz śmiechem przyprawiającym o dziurę w mózgu. Okazuje się jednak, że wcielająca się w jej postać Maggie Wheeler niewiele ma z nią wspólnego!

Aktorka gościła niedawno w programie "This Morning", gdzie opowiedziała o kulisach "Przyjaciół". Na prośbę prezenterów powiedziała też słynne hasło "Oh my God!".

 

Oddani fani serialu, zamiast skupić się na treści, przeżywali, że gwiazda zupełnie nie przypomina dawnej Janice. Jej głos na co dzień ma o wiele głębszą barwę, a ona sama jest pogodna i powściągliwa.

Janice z "Przyjaciół" jest teraz w programie "This Morning" i kawałek mnie umarł, kiedy zdałem sobie sprawę, że ona tak naprawdę nie mówi, jak Janice z "Przyjaciół" - napisał jeden z internautów.

TwitterTwitter Screen z Twitter.com

Choć większość skupiała się na jej głosie, Wheeler dostała też sporo komplementów dotyczących jej wyglądu.

TwitterTwitter Screen z Twitter.com

Zobaczcie, jak zmieniła się Maggie Wheeler!

MK

Więcej o:
Komentarze (4)
Janice z "Przyjaciół" pojawiła się w telewizji i O. MÓJ. BOŻE. Po 20 latach jest nie do rozpoznania! Nie uwierzycie, jak naprawdę brzmi jej głos
Zaloguj się
 • anieczek

  Oceniono 5 razy 5

  Uwielbiam!!😘

 • Gość: Agni_5

  Oceniono 3 razy 3

  Fajnie wygląda i dobrze, że nie ma takiego głosu, jak w serialu...

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Zmienić się nie zmieniła za bardzo, tylko włosów ma mniej.

 • Gość: Zorka

  0

  HAHAHA, ona jest zajebista. Fajnie, że nie ma takiego głosu jak w serialu, kto by z taką kozą wytrzymał? :))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX