Pamiętacie Bena z "Przyjaciół"? Dziś ma 25 lat i jest nie do poznania. Wyrósł na prawdziwe ciacho

Cole Sprouse to aktor, który wcielał się w rolę Bena w uwielbianym przez wszystkich serialu "Przyjaciele". Jak teraz wygląda dorosły już aktor?

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali, które kiedykolwiek powstały. Jego sukces umożliwił też ogromną karierę gwiazdom takim jak Jennifer Aniston czy Courteney Cox.

To, jak cała szóstka tytułowych przyjaciół zmieniła się na przestrzeni lat, wszyscy wiedzą. Ale do tej pory nie sprawdzaliśmy, jak w tej chwili wygląda Cole Sprouse, czyli serialowy Ben, syn Rossa. To właśnie on przeszedł najbardziej zaskakującą metamorfozę.

Aktor zaczął swoją przygodę z serialem, gdy miał osiem lat, nic więc dziwnego, że ponad dziesięć lat po zakończeniu hitu wygląda zupełnie inaczej. Dziś Cole ma 25 lat i jedynie uśmiech przypomina, że on i mały Ben to ta sama osoba.

embed

Po "Przyjaciołach" razem z bratem bliźniakiem, Dylanem, został gwiazdą serialu młodzieżowego "Nie ma to jak statek", wyprodukowanego dla Disney Channel. Później zrobił sobie pięcioletnią przerwę od aktorstwa. Teraz możemy go oglądać w serialu "Riverdale", gdzie wciela się w postać Jugheada Jonesa.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda aktor. Prawda, że jest nie do poznania?

embed

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.