Iza Miko w ogniu krytyki po pierwszym odcinku"Azja Express". "Histeryczka". Odpowiada na FB. Włącza się jej partner

"Azja Express". Izabella Miko nie może zaliczyć swych początków w "Azja Express" do udanych. Już po pierwszym odcinku internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

"Azja Express" . Izabella Miko jest jedną z gwiazd, które zdecydowały się na udział w najgłośniejszej premierze jesiennej ramówki TVN, "Azja Express". Program zaczął budzić emocje jeszcze przed emisją i tak jest też po pierwszym odcinku. A to ze względu na kolejne niecodzienne sytuacje, w których oglądamy uczestników show. W jednej z nich Miko zupełnie sobie nie poradziła, a jej postawa w show spotkała się z falą hejtu ze strony internautów.

Okazało się, że tancerka na wyprawę zabrała ze sobą kilka par butów. Wówczas jej partner zaczął się z niej naśmiewać, co skończyło się małym załamaniem nerwowym w wykonaniu Izabelli Miko. To jednak nie wszystko. Gwiazda zaczęła histeryzować przy jednym z zadań, którym było złowienie i sprzedanie na targu kosza ryb. Zapłakanym głosem poprosiła Leszka Stanka, by zrezygnować z jego wykonania, a on na to przystał.

Do sytuacji odniosła się na swoim profilu sama zainteresowana i starała się obrócić wszystko w żart:

Nasza kłótnia z pierwszego odcinka. Jak to widzę, to znowu szlag mnie trafia. Hahaha! Moje złote klapki były w tej samej małej torebce, co moje ortopedyczne klapki i nawet nie wiedziałam, że je zapakowałam do plecaka, ale Lenio nie pozwolił mi tego wytłumaczyć. Chyba każda kobieta wpada w atak paniki, kiedy facet przychodzi i ogląda każdą jej rzecz w torebce i się z tego śmieje. Cały czas czuję, że muszę się z tych złotych klapek tłumaczyć nawet dzisiaj-haha!

Internauci mieli już jednak swoje zdanie na ten temat:

Jak ktoś ma zamiar płakać i wpadać w histerię, to lepiej zostać w domu i ustąpić miejsca silniejszym, chociażby emocjonalnie.
O matko jaka histeryczka!
Plastikowa lala.

W dyskusję włączył się też jej partner z programu:

Mieliśmy ciężki dzień, a sytuacja jest wyjęta z kontekstu! Przyznam już teraz, że i ja niebawem będę płakał, a Iza będzie wspierała mnie na duchu.

Z pewnością to, co oglądamy na ekranach telewizorów nie oddaje wszystkich przeżyć uczestników  "Azja Express". W końcu celem tego programu jest przede wszystkim bawić i dostarczać rozrywki.

A wy, co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
Iza Miko w ogniu krytyki po pierwszym odcinku"Azja Express". "Histeryczka". Odpowiada na FB. Włącza się jej partner
Zaloguj się
 • okiemserca

  Oceniono 6 razy 6

  swoja drogą - lepiej juz histerycznie reagować na uwiezione ryby niż OKRADAĆ z wody mineralnej osobe, która nas podwozi autostopem jak Pani Lis (dokładny czas: 25 min. 18 sek.) albo mówic po angielsku ze jedzenie cudowne i komentowac po polsku ze ohydne. Dwulicowość 200%

 • Gość: Ttt

  Oceniono 5 razy 5

  Miko jest jak Natasza Urbanska - babki w średnim wieku które całe życie są " dobrze się zapowiadającymi"...

 • Gość: auro

  Oceniono 4 razy 4

  po pierwszym odcinku mam takie wrażenia: Miko...dziewczynka ,która powinna wrócić do podstawówki i trochę się ustabilizować emocjonalnie, Kaczoruk...,,jestem osobom takom szybkom'' co by nie mówić o Wojewódzkim, to inteligentny gość, co zatem robi z ,,takom osobom''? Rozenek ...jak ona mogła prowadzić perfekcyjną i udzielać komuś rad,skoro sama jest tak kosmicznie bezradna...wziąć te leginsy? a te? ..no ale z tego się można przynajmniej pośmiać...Lis...czego by ta kobieta nie zrobiła...i jakby nie chciała wypaść...nie da się jej lubić, po prostu nie da,nadęta i sztuczna, a jej twarz jest obecnie przerażająca...przykro mi ale najlepiej wypadli jednak faceci,bo po prostu te wszystkie panny z telewizji nie potrafią się nie mizdrzyć ,i jak się okazuje,że mizdrzenia nie ma i nie ma sztabu makijazystów, stylistów i całego studia dla nich,są po prostu tragiczne. Saleta...wielkolud...spokojny i sympatyczny, Pascal zaskoczenie na duży plus, kreatywny i dowcipny, Żurawski...ironiczny i ostry,ale bez żadnej ściemy,szczery . no a Szulim....o rany.....przebrana ,przemalowana,przestylizowana, przepompowana, powinna być przestrogą dla wszystkich młodych dziennikarek,żeby nigdy tak nie skończyły...ogólnie,nigdy więcej tego nie obejrzę...właśnie z powodu tych marnych celebrytek...które jak nie maja napisanej kwestii, nie mają niestety nic mądrego do powiedzenia. wstyd...po prostu wstyd

 • okiemserca

  Oceniono 4 razy 4

  Do Pani Izy - idea aby wypuscić ryby CUDOWNA. Sposób reagowania w tej sytuacji - mocno dziecinny. Proszę sie wspierać , może jakieś medytacje, może terapia aby wesprzeć racjonalną i asertywną postawę. Jesli chodzi o klapki - facet zachował sie nie fair smiejac sie z nich, ale nosząc cały dzien ten plecak, to tez sie nie dziwie.

 • Gość: hulagula

  Oceniono 4 razy 4

  30 letnia kobieta zachowuje się jak 15 latka,i nie chodzi o klapki, tylko o całokształt...jestem taka malusia i niewinniusia i ziajaż będę płakać...od 10 lat Miko celebruje swoje eploi ,tzw młodej zapowiadającej się aktorki...tyle,że jak się ma 30 lat to mentalnie wypadałoby jednak przejść na poziom wyżej...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Uważam, że i tak nic nie przebije Rozenek i jej zastanawiania się, czy zapakować mgiełkę i czy dobrze wygląda...

 • Gość: butus

  Oceniono 3 razy 3

  MY NARÓD , PRZEPRASZAMY NARÓD WIETNAMSKI ZA TĄ INWAZJĘ GŁUPICH SKĄPCÓW. PRZEPRASZAMY.

 • Gość: butus

  Oceniono 2 razy 2

  NO MANY , NO MANY krzyczy bogta celebrytka do biednego wietnamczyka wymuszając na nim JAŁUMUŻNE i to nie jest żałosne ?

 • Gość: tomaszek

  Oceniono 1 raz 1

  Soon to be ex-Lisowa jakie krotkie wlosiny, a na zdjeciach wszedzie burza... doczepow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX