Julia Kamińska i Filip Bobek grali w "Brzyduli". Teraz razem na imprezie. Zmienili się oboje, ale aktora ledwo poznaliśmy!

Julia Kamińska i Filip Bobek poznali się na planie serialu "Brzydula" i od razu bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Nic więc dziwnego, że na Flesz Fashion Night pojawili się razem.

Julię Kamińską i Filipa Bobka często można spotkać razem, a oni wcale nie ukrywają, że darzą się dużą sympatią. Od czasów serialu oboje bardzo się zmienili i wyglądają teraz znacznie bardziej stylowo. Julia coraz częściej nie boi się eksperymentować i stawia na oryginalne stylizacje, a Bobek jest uosobieniem klasy i elegancji. Tak było i tym razem.

Kamińska na Flesz Fashion Night pojawiła się w długiej, plisowanej spódnicy, którą zestawiła z pomarańczowo-białym golfem i ciekawymi dodatkami. Natomiast aktor postawił na dwurzędową marynarkę i prostą koszulkę pod spodem.

Trzeba przyznać, że tego wieczoru oboje zadali szyku. Też tak sądzicie?

AW

 

Więcej o:
Komentarze (45)
Julia Kamińska i Filip Bobek grali w "Brzyduli". Teraz razem na imprezie. Zmienili się oboje, ale aktora ledwo poznaliśmy!
Zaloguj się
 • Gość: lusjola

  Oceniono 14 razy 12

  Przystojniak i Ślicznotka baaardzo się zmienili na+

 • Gość: tau

  Oceniono 12 razy 10

  świetnie się prezentuja

 • Gość: RenataLiskowiak

  Oceniono 14 razy 6

  Kamińska jak zwykle śliczna, ale Bobek zastanawia:co się stało z tym urokliwym facetem z "Brzyduli"?Sprawia wrażenie mocno postarzłego,przygnębionego , czy też ponurego, człowieka w depresji,,,

 • Gość: Laura Wieckowska

  Oceniono 3 razy 3

  Bobek w "Brzyduli" był przeuroczy,z doleczkami w policzkach i łobuzerskim wdziękiem, teraz, niestety, mimo elegancji przedwcześnie postarzał się na swoje życzenie - smutny ,posepny,inny.

 • Gość: Mała

  Oceniono 3 razy 3

  Piękna byłaby z nich para. Świetnie wyglądają:)

 • Gość: ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Julia Kamińska jest śliczna, oglądam Singielkę. Czasami mi przypomina urodą Beatę Tyszkiewicz z czasów młodości.

 • Gość: maczo

  Oceniono 3 razy 1

  Ciepły?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX