Megan Fox ma godną następczynię. To ona zastąpi ją w "Transformersach". Co za figura! WOW

Laura Haddock dołączyła do obsady kinowego hitu "Transformers". Trzeba przyznać, że angielska aktorka na planie filmu prezentowała się zjawiskowo.

Po Megan Fox i modelce Rosie Huntington-Whiteley  do obsady kinowego hitu "Transformers" dołączyła kolejna piękność. Jest nią znana przede wszystkim z serialu "Demony da Vinci", Laura Haddock. Brytyjska aktorka jest w spektakularnej formie, a najlepszym tego dowodem są jej najnowsze zdjęcia z planu do piątego już obrazu z serii "Transformers: The Last Knight". Aż trudno uwierzyć, że niedawno została mamą.

Na londyńskich ulicach gwiazda pojawiła się w granatowej sukience z głębokim dekoltem, której dopasowany krój wyeksponował jej kobiece krągłości. W połączeniu z wysokimi szpilkami i opadającymi za ramiona lokami aktorka prezentowała się naprawdę spektakularnie. Zwłaszcza gdy w takim stroju wsiadała do charakterystycznego samochodu, który w filmie nosi imię Bumblebee 

Poza serialem "Demony da Vinci", widzowie mogą kojarzyć ją z takich filmów jak "Kapitan  Ameryka: Pierwsze starcie" czy "Strażnicy Galaktycy". Laura Haddock nie ma jeszcze na swoim koncie większych ról, więc udział w "Transformersach" może być dla niej przepustką do wielkiej kariery. Oby, bo na Instagramie, którego niedawno założyła, Laura wydaje się być bardzo fajną i zwyczajną dziewczyną.

Trzeba przyznać, że producenci filmu znaleźli na miejsce Megan Fox godną następczynię. My jesteśmy nią zachwyceni, podobnie jak zagraniczne media. A Wy, co o niej sądzicie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.