Johnny Depp nie martwi się rozwodem? Ma aż dwudziestu świadków i JEDNO ważne zdjęcie. Reakcja Amber? "Histeryczna"

Johnny Depp to wielce utalentowany aktor z życiorysem pełnym kontrowersji. Choć ostatnio został oskarżony przez Amber Heard o przemoc, najnowsze doniesienia mówią, że tę historię można wrzucić między bajki.

Johnny Depp legalnie wciąż jest mężem Amber Heard. Aktor, mimo skandalu, który wybuchł w związku z jego rozstaniem z żoną, nie traci ani pogody ducha, ani nadziei na to, że sprawa zostanie rozwiązana na jego korzyść. Jak podaje "Daily Mail", ojciec Lily Rose przebywa aktualnie na Ibizie, gdzie w dobrym humorze wypoczywa na jachcie, przygotowując się psychicznie do zbliżającej się wielkimi krokami walki w sądzie.

Najnowsze doniesienia mówią, że to aktorka może mieć problemy. Choć Depp został przez nią oskarżony o znęcanie się i przemoc fizyczną, gwiazdor znalazł podobno aż dwudziestu świadków, którzy skłonni są potwierdzić, że jest on niewinny. Wśród nich znajdują się zarówno pracownicy budynku, w którym para mieszkała, jak i policjanci, którzy przyjechali wezwani przez Heard. Depp jest podobno także w posiadania zdjęcia, które ma całkowicie skompromitować Heard i potwierdzić, że całą sprawę sfingowała. 

Być może właśnie to było powodem dziwnego zachowania Heard w sobotę, gdy miała złożyć zeznania w sprawie. Jak relacjonuje serwis "TMZ", który dotarł do przedstawicieli Deppa, znajdujących się wówczas w sądzie, aktorka stawiła się na miejscu z dwugodzinnym opóźnieniem, po czym spędziła tam dziewięć godzin, ostatecznie nie zgadzając się na złożenie oficjalnych zeznań. Przedstawicielom władzy nie udało się nawet namówić jej do wejścia na salę, w której przesłuchanie miało się odbyć.

Magazyn "People" natomiast dotarł do sprawozdania z tego spotkania, na którym czytamy słowa przedstawicielki Deppa:

Amber histerycznie płakała i chodziła po znajdującej się obok przeszklonej sali konferencyjnej, a także wydzierała się i śmiała na przemian - zdradziła Laura Wasser.

Zupełnie inaczej sprawę tę widzą adwokaci aktorki. Według nich do zeznań nie doszło właśnie z winy drugiej strony, która nie wyraziła gotowości.

Czekała dziesięć godzin i ani razu nie odmówiła rozpoczęcia zeznania. Nie było żadnych przeszkód, aby ekipa Johnny'ego zgodnie z planem porozmawiała z Amber - odparli.
Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (11)
Johnny Depp nie martwi się rozwodem? Ma aż dwudziestu świadków i JEDNO ważne zdjęcie. Reakcja Amber? "Histeryczna"
Zaloguj się
 • kolorowaaaaaaa

  Oceniono 7 razy 5

  Chciała wyru... Deepa na kase ale cos mi się wydaje że jej się nie uda... i bardzo dobrze, wprawdze nie wiem czy ją bił czy nie ale jak dla mnie to mało prawdopodobne a że wyczuła wielką kase i nie było intercyzy to połasiła się o kase...

 • Gość: Asha

  0

  czy jest winny czy nie wybronią go. tak to już jest w hollywood.

 • Gość: Monika

  Oceniono 2 razy 0

  Johnny FORMALNIE nadal jest mężem Amber, a nie "legalnie"... chyba, że macie przesłanki, by podważyć legalność tego małżeństwa...

  Załamujecie mnie. Naprawdę. Rozumiem, ze to "plotek", ale skoro linkujecie te "dzieła" na pierwszej stronie gazeta.pl, może zadbajcie o to, by pisali tu ludzie, którzy rozróżniają słowa "legalnie" i "formalnie"?

 • Gość: al`fonsio

  Oceniono 1 raz -1

  ucz się Aga !!!

 • Gość: jacek

  Oceniono 1 raz -1

  Niestety, przemoc domowa, to nie zawsze jest pijany brutal i biedna, słaba kobietka. Życie lubi być bardziej złożone.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX