"Pękała mu skóra, miał anoreksję." Lekarz Michaela Jacksona ujawnia szokujące fakty z jego życia

Michael Jackson cierpiał na szereg poważnych schorzeń, które sprawiły, że pod koniec życia uzależnił się od środków przeciwbólowych? Takie rewelacje zdradza w swojej książce były lekarz gwiazdora, Conrad Murray.

Michael Jackson ostatnio znowu trafił na pierwsze strony gazet. Choć Król Popu nie żyje od siedmiu lat, to na jaw wciąż wychodzą nowe, szokujące fakty z jego życia.

Teraz na nazwisku gwiazdora w wątpliwy sposób postanowił wypromować się jego były lekarz, Conrad Murray, który został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci Jacksona. Po odsiedzeniu zaledwie połowy wyroku, Murray wyszedł na wolność i intensywnie promuje teraz swoją książkę, zatytułowaną"This is it!".

Można w niej przeczytać choćby to, że wokalista od lat cierpiał na wiele różnych schorzeń i przez to uzależnił się od środków przeciwbólowych. To właśnie przedawkowanie tych leków miało być, zdaniem Murraya, główną przyczyną jego śmierci.

Miał zaawansowaną grzybicę, od której pękała mu skóra i tworzyły się sączące rany. Nikomu nie pozwalał się do nich zbliżyć, więc leczenie było niemożliwe - pisze lekarz, któremu media nadały przydomek "Doktor Śmierć".

Murray zdradza też, że gwiazdor najprawdopodobniej cierpiał na anoreksję i właściwie nigdy nie widywano go z jedzeniem.

Zauważyłem, że nigdy nie był głodny i rzadko cokolwiek jadł. Chyba, że siadał do wspólnego posiłku ze swoimi dziećmi. Sam nigdy nie prosił o nic do jedzenia - czytamy w książce lekarza, dodając, że te zaburzenia sprawiały, że Jackson miał mało energii i z trudem znosił intensywne przygotowania do trasy koncertowej, przed startem której zmarł.

Wstydliwym sekretem Michaela Jacksona miało też być... nietrzymanie moczu.

Po iluś porankach, kiedy obudził się w łóżku nasączonym uryną, postanowiłem coś z tym zrobić. W końcu zacząłem zakładać mu na noc... specjalną prezerwatywę - pisze Murray.

Wpływ na zachowanie Jacksona miały mieć traumy z dzieciństwa, z którymi nie mógł on sobie poradzić. To podobno właśnie dlatego - a nie z powodu rzekomego bielactwa - gwiazdor tak bardzo pragnął całkowicie zmienić swój wygląd.

Bardzo pragnął zmienić swój wygląd, tak, żeby odbicie w lustrze nie przypominało mu koszmarnego dzieciństwa, w którym był molestowany i bity - pisze Conrad Murray.

Cóż, rewelacje lekarza Jacksona rzeczywiście mogą szokować. Szkoda tylko, że zmarły w 2009 wokalista nie będzie mógł sam się do nich odnieść...

IN

Więcej o:
Komentarze (22)
"Pękała mu skóra, miał anoreksję." Lekarz Michaela Jacksona ujawnia szokujące fakty z jego życia
Zaloguj się
 • voice.of.reason

  Oceniono 11 razy 9

  Żenujące...jakim prawem ten marny człowiek ujawnia tak intymne szczegóły z życia swojego byłego pacjenta, notabene za którego śmierć odpowiada... Obrzydliwe. Świat się kończy... :/

 • Gość: NN

  Oceniono 10 razy 8

  Kanalia nie lekarz. Gnida zapomniał o tajemnicy lekarskiej ?

 • Gość: fanka

  Oceniono 12 razy 8

  To wstyd, że na głównej stronie gazeta.pl pojawiają się tabloidowe plotki na temat wielkiego artysty i człowieka Michaela Jacksona. Może tak zamiast plotek należałoby w końcu zacząć prostować kłamstwa serwowane od lat przez media na Jego temat. Może czas zrozumieć dlaczego Michael został uniewinniony z zarzutów o molestowanie, może czas zobaczyć jak dobrym był ojcem. Może czas się dowiedzieć się, że Michael cierpiał na vitiligo, bielactwo chorobę skóry, a nie się wybielił. "Rewelacje" dr. Murraya skazanego za nieumyślne zabójstwo Michaela są nic nie warte. "Tabloidy" żerowały na Michaelu przez całej Jego życie i robią to nawet 7 lat po Jego śmierci. Trochę prawdy, reszta kłamstwa, półprawdy (oto tabloidy) - nic nie warte "inforamcje". Wstyd.

 • Gość: aaa

  Oceniono 5 razy 5

  Szmata nie lekarz..Ze tez Michael trafial na takich patafianow,

 • Gość: gosc US

  Oceniono 3 razy 3

  Dr Murray chyba jest felczerem, lub conajmniej sie osmiesza .Na trzymanie moczu jest Desmopressin , ktory daje rowniez mojemu 14 letniemu psu na te sama dolegliwosc. Pies tez odczuwa wstyd, a lek ktory jest dla ludzi jest dostepny w USA od wielu lat

 • maksimum

  Oceniono 3 razy 3

  Gdyby bylo inaczej niz mowi lekarz,to M.Jackson mogl lekarza zawsze zwolnic i zatrudnic innego.

 • Gość: mru

  Oceniono 3 razy 3

  Myślałam, że ten gościu siedzi w więzieniu

 • Gość: N-acetylocysteina

  Oceniono 2 razy 2

  Śmierć pacjenta nie zwalnia z obowiązku zachowania tajemnicy lekarskiej ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX