Demi Moore nie pogodziła się z rozstaniem z Kutcherem? "Traci nad sobą kontrolę"

Demi Moore do tej pory nie radzi sobie z końcem swojego małżeństwa z Ashtonem Kutcherem. Informacja o drugiej ciąży Mili Kunis, z którą związał się po rozwodzie aktor, jeszcze bardziej wpłynęła na jej stan.

Demi Moore ma poważne problemy psychiczne? Takie sensacyjne doniesienia podał amerykański tabloid "In Touch", który pisze, że piękna aktorka od ponad 3 lat nie radzi sobie z końcem jej ośmioletniego małżeństwa z Ashtonem Kutcherem.

O ile przystojny gwiazdor już dawno ułożył sobie na nowo życie u boki Mili Kunis, to Moore wciąż jeszcze nie otrząsnęła się po rozwodzie.

Demi wciąż nie pogodziła się z ich rozstaniem i nie umie nie mieszać się w życie Ashtona - zdradziła znajoma aktorki.

Kroplą, która przelała czarę goryczy, była ponoć informacja, że Kunis spodziewa się drugiego dziecka. Sytuacji nie pomaga też fakt, że Moore jest zwyczajnie samotna.

Jest sama. W jej życiu od czasu rozstania z Ashtonem nie pojawił się żaden mężczyzna - dodał informator "In Touch".

Zachowanie aktorki jest ponoć na tyle niepokojące, że jej bliscy rozważają przeprowadzenie interwencji i zmuszenie jej do poddania się terapii psychiatrycznej.

Demi Moore ma już na swoim koncie pobyt w zamkniętej klinice, ale wtedy leczyła się podobno z uzależnienia od narkotyków. Gwiazda, niegdyś uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, dzisiaj waży ponoć zaledwie 48 kilogramów, a jej organizm źle znosi kolejne nawroty depresji.

IN