Demi Moore nie pogodziła się z rozstaniem z Kutcherem? "Traci nad sobą kontrolę"

Demi Moore do tej pory nie radzi sobie z końcem swojego małżeństwa z Ashtonem Kutcherem. Informacja o drugiej ciąży Mili Kunis, z którą związał się po rozwodzie aktor, jeszcze bardziej wpłynęła na jej stan.

Demi Moore ma poważne problemy psychiczne? Takie sensacyjne doniesienia podał amerykański tabloid "In Touch", który pisze, że piękna aktorka od ponad 3 lat nie radzi sobie z końcem jej ośmioletniego małżeństwa z Ashtonem Kutcherem.

O ile przystojny gwiazdor już dawno ułożył sobie na nowo życie u boki Mili Kunis, to Moore wciąż jeszcze nie otrząsnęła się po rozwodzie.

Demi wciąż nie pogodziła się z ich rozstaniem i nie umie nie mieszać się w życie Ashtona - zdradziła znajoma aktorki.

Kroplą, która przelała czarę goryczy, była ponoć informacja, że Kunis spodziewa się drugiego dziecka. Sytuacji nie pomaga też fakt, że Moore jest zwyczajnie samotna.

Jest sama. W jej życiu od czasu rozstania z Ashtonem nie pojawił się żaden mężczyzna - dodał informator "In Touch".

Zachowanie aktorki jest ponoć na tyle niepokojące, że jej bliscy rozważają przeprowadzenie interwencji i zmuszenie jej do poddania się terapii psychiatrycznej.

Demi Moore ma już na swoim koncie pobyt w zamkniętej klinice, ale wtedy leczyła się podobno z uzależnienia od narkotyków. Gwiazda, niegdyś uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, dzisiaj waży ponoć zaledwie 48 kilogramów, a jej organizm źle znosi kolejne nawroty depresji.

IN

Komentarze (10)
Demi Moore nie pogodziła się z rozstaniem z Kutcherem? "Traci nad sobą kontrolę"
Zaloguj się
 • Gość: kiniox

  Oceniono 2 razy 2

  Doprawdy, nie ma to, jak wybrać najgorsze zdjęcia z tysięcy, które się zrobiło (zdjęcie nr 5? naprawdę?) i dopisać do tego choćby odrobinę prawdopodobną historyjkę. A tym fajniej, im bardziej się przy okazji komuś przykopie z buta. Łatwiej się kopie ofiarę, czyli starą, porzuconą, samotną byłą znaną aktorkę, która w swojej karierze zdobyła m.in. Golden Globe i Emmy. Na swoje nieszczęście ośmieliła się iść pod prąd kołtuńskiemu społeczeństwu, które staruchów sponsorujących dziewczynki łyka jak gęś kluski, ale pięknej, zdolnej i sławnej kobiecie związanej z młodszym partnerem nie daruje. Bo oczywiściej trudniej by się kopało młodego, przystojnego, szczęśliwego w nowym związku kolesia bez zasad, który na oczach całego świata zdradzał żonę, na której karierze jechał latami. Koleś ma też oczywiście własne nagrody filmowe na koncie. Szkoda, że większość zawiera w nazwie słowo "teen", albo "raspberry".

 • Gość: ww

  Oceniono 2 razy 2

  Sorry, ale nie trawię Kutchera!
  Gość, gdyby nie związek z Demi, nie miałby szans zaistnieć.
  On gra we wszystkich filmach tak samo. Nie znoszę filmów z jego udziałem....

 • Gość: Anna

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda kobiety... Na ostatnim zdjęciu widać, ze tworzyli ładna parę i nie było widać tak dużej różnicy w wieku.

 • Gość: Hiro

  Oceniono 2 razy 0

  Biedna. Dla niego robiła setki operacji i wszystko na nic. On się okazał zwykłym tępym. .......który wypłynął na jej popularności

 • Gość: hghghghgjgjgjgjgh

  0

  Biedna jest :-(

 • Markus Kulik

  Oceniono 2 razy -2

  Odeszla od super faceta- B. Willisa , bo chciala miec " malolata" ! Po tych wszystkich latach
  gdy on wreszcie ( ile zmarnowanych lat i $290 mln. + jakas czesc z jego gazy w nowych filmach , a ma $$$ od bruca- wszystko malo!!!) , a sama jak widzimy jest skonczona jako aktorka tylko " Duch" jej sie udal ! A on przez te lata , bez zadnych protekcji ,nakrecil pare fajnych filmow.Jemu zycze jak najlepiej !!!

 • Gość: Igor

  Oceniono 2 razy -2

  A na co liczyła? Facet mógłby być jej synem. Nie wiedziała, że taki związek nie ma przyszłości?

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy -2

  Przez Kutchera cierpi? Cierpi bo jest glupia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX