Krystian Wieczorek wziął ślub z Marią Szafirską! Uroczystość? Dość nietypowa

Krystian Wieczorek ożenił się ze swoją 17 lat młodszą dziewczyną, Marią Szafiarską.

Krystian Wieczorek w miniony weekend przypieczętował swój związek z Marią Szafirską. Jak podaje Fakt, para, która poznała się na planie serialu "M jak miłość", pobrała się w małym kościele na Podlasiu w towarzystwie najbliższej rodziny i znajomych. Podobno na uroczystość nie został zaproszony nikt ze świata aktorskiego, a ślub był trzymany w tajemnicy nawet przed znajomymi z planu. Przynajmniej, jeśli wierzyć informatorom - sam aktor nie chciał bowiem komentować doniesień.

Wieczorek, który wcześniej przez ponad 10 lat był związany z Dorotą Androsz, dosyć szybko związał się z 24-latką, która podobno była jego fanką jeszcze zanim dołączyła do ekipy serialu. Para, która jest w związku od zaledwie kilku miesięcy, mieszka razem Łodzi, gdzie aktor prowadzi z ojcem sklep "Garaaż". Mimo wcześniejszych doniesień o kryzysie (aktor podobno traktował swoją partnerkę bardzo zaborczo), Wieczorkowi i Szafirskiej udało się dojść do porozumienia i powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Jeszcze trzy lata temu znajoma aktora stwierdziła, że w życiu Wieczorka nie ma miejsca na kobiety. Najwyraźniej od tego czasu wiele się w jego życiu zmieniło. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 MK

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.