Katarzyna Zielińska sprzed 10 lat kojarzy się z tym. Błąd! Pokazała stare zdjęcie i SZOK. "Podobna do Przybylskiej"

Katarzyna Zielińska wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie sprzed 10 lat i sprzed 10 odchudzania. Choć zwykle nad swoimi starymi zdjęciami człowiek zanosi się śmiechem, w tym przypadku z ust dobywają się tylko zachwyty.

Katarzyna Zielińska dziś jeśli chodzi o styl, modę, makijaż jest BEZBŁĘDNA. Aktorka ma świetną figurę, którą potrafi wspaniale zaprezentować. Ale nie zawsze tak było. Jeszcze parę lat temu i parę kilogramów temu aktorka miała problemy z doborem garderoby. Wpadka goniła wpadkę. Jednak za sprawą gwiazdy " Barw Szczęścia " przekonaliśmy się, że wspomniane koszmary stylizacyjne fundowała sobie jedynie na oficjalnych imprezach, bo już na prywatnym zdjęciu wygląda tak...

 
10 lat temu, 10 kilogramów temu. Tak to ja. Farbowane czarne włosy. Miesiąc po przyjeździe do Warszawy gotowa zdobywać świat - podpisała zdjęcia Zielińska.

Przepiękna, prawda? Fani Zielińskiej w komentarzach dali wyraz podobnemu przekonaniu

Podobna do Ani Przybylskiej
Lepiej wyglądałaś w ciemnych i troszkę więcej kg
Przepiękna
Śliczna

Zielińska przeszła długą drogę, aby tak wyglądać. Jej metamorfoza to jedna z największych przemian polskiego show-biznesu.

Byłam taką wielką kluską. (...) Ważyłam chyba z 65 kilogramów. Teraz ważę 52 kg i nie ma szans, żebym ważyła mniej. Jest mi dobrze z tym i naprawdę codziennie jem kolację - zdradziła w 2012 r. Agacie Młynarskiej w programie " Jaka ona jest ". - (...) Wstawałam o 5 rano. O 5.30 lub 6 byłam na siłowni, a tam przez 2 godziny. Potem pracowałam. No i tak przez 3 lata zasuwałam.

Jak się możemy przekonać patrząc na jej nowe zdjęcia i najnowsze wideo, "zasuwa" nadal. Ćwiczyć na obcasach? Kontrowersyjne, ale - jak widać - działa. Tak wyglądała na pokazie Bizuu kilka dni temu:

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.