Katarzyna Zielińska schudła 13 kilo! Jak to zrobiła?

Katarzyna Zielińska wreszcie zdradziła swoje sposoby.
Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Kapif

Odchudzanie

Katarzyna Zielińska musiała poświęcić dużo pracy, żeby prezentować się zjawiskowo. Zielińska schudła aż 13 kg! Jest tak dumna ze swojego nowego wyglądu, że nic nie jest w stanie sprawić, by wróciła do poprzedniej wagi. Jak to zrobiła?

Ważyłam chyba z 65 kilogramów. Teraz ważę 52 kg i nie ma szans, żebym ważyła mniej. Jest mi dobrze z tym i naprawdę codziennie jem kolację - zdradziła Agacie Młynarskiej w programie "Jaka ona jest".

Zielinska Katarzyna Kasiafot. KAPIF

Aktorka przyznaje, że kocha dobre jedzenie, nie zamierzała więc stosować katorżniczych diet:

Ja lubię zjeść, ale w genach mam to, że jak bardzo dużo zjem to ulubione jeansy muszę niestety na chwilę odstawić, nie popadam w chore diety, bo nie potrafię - wyznała w programie.

Jak więc udało jej się osiągnąć taki imponujący efekt?

5 urodziny Party, Amber Room, 22.10.2012, fot. WBFWBF

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Kapif

Ćwiczenia na siłowni

Swoją zgrabną sylwetkę Zielińska zawdzięcza przede wszystkim regularnym i długotrwałym ćwiczeniom na siłowni:

Wstawałam o 5 rano. O 5.30 lub 6 byłam na siłowni, a tam przez 2 godziny. Potem pracowałam. No i tak przez 3 lata zasuwałam.

Teraz aktorka rzeczywiście wygląda znacznie lepiej. Dzięki nowej sylwetce i ćwiczeniom prezentuje się zdecydowanie bardziej stylowo i wygląda jak prawdziwa dama.

Premiera SINGLE I REMIKSY, Teatr Capitol, 14.10.2012, fot. WBF/ Eryk SchmitKAPIF

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Kapif

Wielka kluska?

Kiedy kilka lat temu przyjechała do Warszawy, było jej znacznie więcej:

Byłam taką wielką kluską - powiedziała o sobie z dystansem w programie "Jaka ona jest" i zrobiła minę uwypuklającą jej policzki.

Katarzyna Zielińska, kadr z "Jaka ona jest"Polsat Cafe

Dodatkowe kilogramy miały wpływ na jej kiepskie samopoczucie i brak poczucia własnej wartości:

Wstydziłam się chodzić na zdjęcia próbne, stawać przed kamerą, czułam, że coś jest nie tak i nawet dowiedziałam się od jednego producenta, że trzeba się wziąć za siebie - powiedziała.

 Katarzyna Zieli?ska kapif

Sprawę pogarszała tragiczna stylizacja Zielińskiej i jej zamiłowanie do dużej biżuterii:

Kochałam zieleń, kochałam ogromne kolczyki, moje pysie też pomagały mi w tym, że tonie wyglądało dobrze - wyznała z rozbrajającą szczerością.

 Katarzyna Zieli?skafot. KAPIF
W 2007 r. kiedy Zielińska wzięła udział w "Jak oni śpiewają" było widać, że nie czuje się dobrze we własnej skórze.

 Katarzyna Zieli?ska   kapif

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Agencja Wyborcza.pl

Góralka

Na Festiwalu Gali Gwiazd w lipcu 2008 r. z Katarzyny Zielińskiej wyszła prawdziwa góralka! Aktorka dała się ponieść emocjom i z rozbawieniem pluskała wodę, a kusa sukienka pokazała, że ma kilka kilo do zrzucenia.

02.07.2008 MIEDZYZDROJE , FESTIWAL GALA GWIAZD 2008 , SESJA ZDJECIOWA . NZ. KATARZYNA ZIELINSKA FOT. CEZARY ASZKIELOWICZ / AGENCJA GAZETA Agencja Gazeta

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Agencja Wyborcza.pl

Droga do sukcesu

W 2009 r. Zielińska szukała jeszcze swojego stylu. Wzięła się za siebie, ale wciąż miała słynne pucki na policzkach. Tak prezentowała się podczas nagrania "Pytania na śniadanie" w maju 2009 r.

18.05.2009 WARSZAWA , KATARZYNA ZIELINSKA PODCZAS NAGRANIA PROGRAMU " PYTANIE NA SNIADANIE " W TVP . FOT. ALINA GAJDAMOWICZ / AGENCJA GAZETA Agencja Gazeta

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Agencja Wyborcza.pl

Seksbomba

Rok 2010 i 2011 to był przełom dla Zielińskiej - zagrała w komedii "Och Karol 2" i oficjalnie została uznana za symbol seksu!

21.01.2011 WROCLAW , AKTORKA KATARZYNA ZIELINSKA PODCZAS PREMIERY FILMU " OCH KAROL 2 " W KINIE HELIOS . FOT. MACIEJ SWIERCZYNSKI / AGENCJA GAZETA Agencja Gazeta

Wystąpiła także w "Tańcu z gwiazdami" i od tego czasu systematycznie nad sobą pracuje, a efekty są widoczne gołym okiem. Gratulujemy!

Zielinska Katarzyna Kasia, Maserak Rafalfor. KAPIF

Więcej o: