Tyga rozstał się z Kylie Jenner. Już ma nową dziewczynę! Jak wygląda? PADNIECIE

Kylie Jenner po rozstaniu z Tygą długo nie cierpiała na brak towarzystwa. Okazuje się, że również raper szybko znalazł pocieszenie w ramionach seksownej modelki, która... wygląda niemal identycznie, co jego była.

Kylie Jenner kilka tygodni temu oficjalnie rozstała się po niemal dwóch latach z raperem Tygą . Związek celebrytki budził wielkie kontrowersje, głównie z powodu dużej różnicy wieku, dzielącej 18-latkę i 27-letniego hiphopowca. Wygląda jednak na to, że Jenner to rozstanie nie kosztowało aż tak wiele i szybko znalazła pocieszenie w ramionach kolejnego rapera.

ZOBACZ: Kylie Jenner już znalazła nowego chłopaka? Widać, że ma swój typ

Również Tyga nie wydaje się zbytnio przejmować końcem relacji, która dała mu sławę. Raper całą swoją energię od kilku dni poświęca nowej dziewczynie, ślicznej modelce Demi Rose Mawby.

embed

21-latka spod Londynu oczarowała Tygę swoją urodą i kuszącymi kształtami, którymi chętnie chwali się na swoim profilu na Instagramie, który śledzi już ponad 2 mln osób (dla porównania, Kylie ma w tym serwisie ponad 60 mln obserwatorów).

 

My nie możemy się jednak oprzeć wrażeniu, że nowa sympatia rapera do złudzenia przypomina nie tylko samą Kylie Jenner, ale także... Selenę Gomez.

To podobieństwo zdają się też zresztą zauważać fani siostry Kim Kardashian, którzy pod postami nowej dziewczyny Tygi zostawiają dość jednoznaczne komentarze.

Tyga nigdy nie zapomni o Kylie, łączyła ich prawdziwa miłość, ta Demi to tylko szybka próba poprawienia mu nastroju...
Kylie jest dużo ładniejsza, Demi nawet się do niej nie umywa! - piszą internauci.

Nie brakuje też jednak głosów ze strony fanów modelki, którzy uważają, że jest ona ładniejsza od Jenner.

Kylie na pewno się to nie spodoba, jesteś dużo ładniejsza od niej!
No, no, Tyga, chłopie, ona jest o niebo piękniejsza od twojej poprzedniej laski!

Sami zainteresowani nie wydają się jednak póki co zbytnio przejmować zainteresowaniem, jakie wywołała w tabloidach ich relacja. W weekend paparazzi przyłapali Tygę i Demi w Cannes, a raper kupił tam modelce luksusową torebkę. Wygląda więc na to, że plotki o jego trudnej sytuacji finansowej nie mają wiele związku z prawdą.

A Wy uważacie, że nowa dziewczyna Tygi jest ładniejsza od Kylie Jenner ?

IN

Która dziewczyna Tygi podoba Ci się bardziej?
Więcej o: