Kendall Jenner przyszła na imprezę Baracka Obamy. "Obraził ją ze sceny". Chyba jednak nie do końca

Barack Obama zaprosił na coroczną imprezę organizowaną w Białym Domu Kendall Jenner. Problem w tym, że chyba nie do końca zdawał sobie sprawę, kim ona w ogóle jest.

Barack Obama po raz ósmy i ostatni wystąpił na corocznej imprezie The White House Correspondents' Dinner. Wśród gości byli politycy, dziennikarze, ale także i gwiazdy show-biznesu. Zaproszenie trafiło między innymi do Kendall Jenner , młodszej siostry Kim Kardashian , która podbiła ostatnimi laty świat mody. Modelka najpierw napisała na swoim Instagramie, że jest "zaszczycona" mogąc uczestniczyć w takim evencie, chwilę później opublikowała zdjęcie swojego dekoltu i ściśniętych piersi. No cóż, rodzinne tradycje zobowiązują.

 

Pomijając średnio dopasowane do okazji selfie, Kendall prezentowała się pięknie. Czarna suknia do samej ziemi od Vivienne Westwood wpasowała się w elegancki klimat imprezy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ciekawsze jednak od samej kreacji było spotkanie prezydenta USA z celebrytką oraz to, co powiedział na jej temat ze sceny.

Jest tu z nami Kendall Jenner. Właśnie poznaliśmy się na backstage'u. Wydaje się bardzo miłą, młodą kobietą. Nie jestem do końca pewny, czym się w ogóle zajmuje, ale powiedziano mi, że dzięki niej moje statystyki na Twitterze podskoczą aż do sufitu - powiedział.

Ale jak to? Obama nie zna Kardashianów?!

embed

Spokojnie, NAJPRAWDOPODOBNIEJ to był tylko żart (choć niektórzy potraktowali to o wiele zbyt poważnie pisząc o znieważeniu i obrazie modelki ). Sama Kendall ze spotkania z prezydentem ucieszyła się bardzo, a krótka pogawędka jaką sobie ucięli dotyczyła jej siostry, Kim Kardashian oraz szwagra, Kanye Westa ( para odwiedziła w zeszłym roku Obamę w Białym Domu ).

Powiedział: Przekaż pozdrowienia dla Kim i Kanye. Ja odpowiedziałam: Ok - przytacza krótką wymianę uprzejmości z rozmowie z "People" Kendall.

Najwyraźniej była pod takim wrażeniem spotkania, że nie była w stanie wydusić z siebie nic więcej. Co zresztą udowadnia zdjęcie na Snapchacie.

Kendall JennerKendall Jenner Snapchat Kendall Jenner Snapchat Kendall Jenner

Więcej żartów z wystąpienia Obamy zobaczycie tutaj:

"Mic drop" i żarty z Trumpa i Clinton. Obama zrobił furorę na ostatniej kolacji dla dziennikarzy w Białym Domu

Zobacz wideo

AB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.