Joanna Jabłczyńska RAZ nie założyła sukienki i... wyglądała świetnie! Powinna zmienić styl?

Joanna Jabłczyńska zwykle wybiera dziewczęce sukienki. Na pokaz Macieja Sieradzkiego wybrała coś innego i... to był strzał w dziesiątkę!

Joanna Jabłczyńska to jedna ze stałych bywalczyń stołecznych salonów. Aktorka zwykle stawia na dość klasyczne i zachowawcze kreacje - sukienki do kolan czy rozkloszowane spódniczki, które sprawiają, że gwiazdka wygląda nieco "paniusiowato".

Na wczorajszy pokaz nowej kolekcji Macieja Sieradzkiego Jabłczyńska przyszła jednak w innym niż zwykle stroju. Nietuzinkowy, asymetryczny kombinezon w szmaragdowym kolorze podkreślił szczupłą sylwetkę aktorki i dodał jej seksapilu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Całość stylizacji Jabłczyńskiej uzupełniły sandałki na szpilce i ciekawy makijaż, w którym główną rolę odgrywały mocno podkreślone oczy. Jedyne, do czego moglibyśmy się przyczepić, to długość spodni w kombinezonie aktorki, które powinny być chyba nieco krótsze.

Podoba Wam się Joanna Jabłczyńska w takim wydaniu? Myślicie, że częściej powinna pokazywać się w spodniach? A może to jednak w sukienkach wygląda najlepiej?

IN

Stylizacja Joanny Jabłczyńskiej - HOT or NOT?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.