Modelka z sześciopakiem rok temu urodziła. Schudła 12 kilo. Jak teraz wygląda jej brzuch?

Sarah Stage, zwana modelką z sześciopakiem, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych sławnych młodych mam. Choć była w ciąży, nie zrezygnowała z ćwiczeń i do końca miała silnie umięśnione ciało.

Sarah Stage po urodzeniu bardzo szybko wróciła do formy. Jej syn James Hunter ma już 10 miesięcy, a ona znowu imponuje umięśnionym ciałem. Sześciopak znowu powrócił na jej brzuch.

Obiecałam sobie, że chcę powrócić do swojej najlepszej formy, jaką miałam przed ciążą, więc kiedy byłam w ciąży, pracowałam z trenerem i on przygotował mi różne ćwiczenia, które można wykonywać w czasie ciąży - przyznała teraz w rozmowie z magazynem "People".

<< SEKSOWNA MODELKA ZNOWU MA SZEŚCIOPAK >>

Tempo, w jakim Sarah Stage wróciła do formy, dla wielu może wydać się szokujący. Tym bardziej, że modelka nie przestaje ćwiczyć.

Teraz mam głównie trening siłowy - zdradza.

Przyznaje też, że nie rozumie ustawicznych ataków na swoją osobę.

Chciałabym, żeby ludzie nie byli tacy prędcy w osądzaniu mnie, zwłaszcza, kiedy mnie nie znają. Myślę, że my, kobiety, powinnyśmy trzymać się razem i wspierać się nawzajem - dodaje.

Sarah Stage jest piękna, świetnie zbudowana i... jest matką. To połączenie sprawia, że trudno obok niej przejść obojętnie. A to, że nie rezygnuje ani z macierzyństwa, ani ze świetnej sylwetki sprawia, że ludzie tracą orientację. Coś wydaje im się tu nie w porządku.

Podczas, gdy większość kobiet uważa, że na zrzucenie pociążowych kilogramów mają przynajmniej okres równy długości ciąży (eksperci zalecają stopniowe zmniejszanie masy ciała o 2,5 kilo na miesiąc nawet wśród kobiet z nadwagą), to Stage przyznała, że zrzuciła 12 kilo w ciągu 2 tygodni po urodzeniu syna - czytamy w "Cosmpolitan".

Na szczęście, jak na złość hejterom, dziecko urodziło się zdrowe, a matka czuje się świetnie.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA