Mąż Celine Dion nie żyje. Rene Angelil miał 73 lata

"Rene Angelil zmarł dziś rano w swoim domu w Las Vegas po długiej i odważnej walce z rakiem" - czytamy w oświadczeniu.

Mąż Celine Dion , Rene Angelil , nie żyje - tę informację potwierdził portal People.com. Angelil od wielu lat cierpiał na raka. Miał 73 lata.

Rene Angelil zmarł dziś rano w swoim domu w Las Vegas po długiej i odważnej walce z rakiem. Rodzina prosi o uszanowanie jej prywatności w tej chwili - czytamy w oświadczeniu przesłanym dla portalu.

U męża Dion zdiagnozowano raka krtani w 1998 roku. Jego stan zdrowia pogorszył się nagle w zeszłym roku. Angelil miał 3 nawroty choroby. Wokalistka nie ukrywała tego, w jakim stanie jest jej mąż.

Wielokrotnie pytaliśmy [lekarzy], ile jeszcze czasu mu zostało: trzy tygodnie, trzy miesiące? Rene chce wiedzieć. Ale oni dopowiadali, że nie wiedzą - wyznała Dion  w wywiadzie dla Usatoday.com w sierpniu.

W tym samym wywiadzie wokalistka zdradziła, że spełni marzenie umierającego męża.

Zapytałam go: "Boisz się? Rozumiem. Powiedz mi o tym". I Rene odpowiedział: "Chcę umrzeć w twoich ramionach". OK, w porządku, będę tam, umrzesz w moich ramionach - wyznała we wzruszającym wywiadzie.

Pod koniec września 2015 roku Dion w czasie jednego z koncertów oddała emocjonalny hołd choremu na raka partnerow i - pokazała prywatne nagrania z nim i dziećmi. Zapowiadając jedną z piosenek powiedziała:

Mam nadzieję, że zauważyliście już, że przesłanie dzisiejszego koncertu jest dla mnie bardzo, bardzo osobiste.

Angelil zostawił troje dzieci z małżeństwa z Dion: 14-letniego René-Charlesa oraz 5-letnich bliźniaków, Nelsona i Eddy'ego, a także troje dorosłych dzieci z poprzedniego związku: Anne-Marie, Patricka i Jean'a-Pierre'a.

Rene Angelil urodził się 16 stycznia 1942 roku w Montrealu. To on odkrył talent Celine Dion w 1981 roku i został jej menedżerem.

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.