Justin Bieber w Polsce! Zagra 11.11. 2016 w Krakowie. Rusza przedsprzedaż biletów. Ceny? ASTRONOMICZNE

Justin Bieber zagra w TAURON Arenie Kraków 11 listopada 2016 roku. Fani już się cieszą.

Justin Bieber , kiedy ostatnim razem występował w Polsce ( było to w 2013 roku w Łodzi ) był przede wszystkim idolem nastolatek do maksymalnie 16 roku życia. Teraz piosenkarz dorósł, a wraz z nim jego repertuar oraz słuchacze. Szacuje się, że przyszłoroczny koncert Biebera w Polsce nie będzie już świętem jedynie dla uczennic gimnazjum. Liczby na Facebooku mówią same za siebie.

Zainteresowanie koncertem wydarzeniem zadeklarowało 29 tysięcy internautów, chęć udziału 19 tysięcy. Wygląda więc na to, że z kupnem biletów trzeba się będzie pośpieszyć. Bieber zagra w TAURON Arenie Kraków 11 listopada 2016 , ale kupić bilety można już od dziś. Kiedy dokładnie?

Przedsprzedaż

Dziś (11 grudnia) na stronie organizatora www.prestigemjm.com rozpoczęła się przedsprzedaż biletów, która potrwa do 16 grudnia do godziny 22. W przedsprzedaży można kupić maksymalnie 4 bilety.

Do przedsprzedaży będą mieli dostęp wszyscy chętni, którzy zdecydują się uiścić 150 złotych za możliwość zakupu biletów we wcześniejszym terminie. Taką decyzję podjął management artysty i to do niego trafi wspomniana kwota. W internetowej przedsprzedaży dostępne będą bilety ze wszystkich kategorii cenowych, a także specjalne pakiety VIP, umożliwiające m.in. spotkanie z artystą. Szczegóły dotyczące oferty pakietów zostaną przekazane w osobnym komunikacie na stronie Prestige MJM - czytamy na stronie organizatora.

Tauron Arena Kraków. Cennik biletów na koncert Justina Biebera w Polsce w 2016Tauron Arena Kraków. Cennik biletów na koncert Justina Biebera w Polsce w 2016 Mat. prasowe Mat. prasowe

Sprzedaż

Publiczna sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera rozpocznie się z kolei w czwartek, 17 grudnia, o godz.10:00. Wejściówki będzie można wówczas kupować poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od sektora wahają się od 195 do 1000 złotych.

Pakiety VIP

Najbardziej ekskluzywną formą przeżycia koncertu Biebera w Polsce jest wykupienie pakietu VIP. Są trzy kategorie cenowe: VIP1 za 7860 PLN, VIP2 za 3605 PLN oraz VIP3 za 1425 PLN. Co dostajemy w cenie? Najdroższa opcja obejmuje:

 • 1 miejsce #GetCloser w wydzielonej strefie PIT B (najbliższej sceny),
 • 1 selfie w trakcie spotkania Meet&Greet z Justinem przed rozpoczęciem show,
 • spacer po backstage'u
 • 1 pakiet premium gadżetów, stworzony wyłącznie dla fanów Ultimate #Purpose,
 • 1 oficjalny identyfikator - limitowana edycja pamiątek,
 • dostęp do strefy VIP,
 • dedykowane wejście VIP,
 • ekskluzywna laminowana plakietka #GetClosertoJustin
Osoby poniżej 16 roku życia

Warto pamiętać o pewnych obostrzeniach, które obowiązują osoby poniżej 16 roku użycia:

Osoby, które nie ukończyły w dniu koncertu 16 roku życia, muszą przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Opiekun musi zakupić bilet w na koncert, może być on w innej kategorii cenowej. Opiekunem nie musi być rodzic - prze organizator.

To będzie jedyny koncert Justina Biebera w Polsce, a tak wyglądała jego poprzednia wizyta w naszym kraju:

Zobacz wideo

karo

  Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

  Więcej o:
  Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.