Ana Andrzejewska to najseksowniejsza uczestniczka wszystkich edycji "Voice of Poland". Macie wątpliwości? Zobaczcie

Ana Andrzejewska występowała w szóstej edycji "Voice of Poland". Choć nie wygrała programu, widzowie na pewno zapamiętają ją na długo.

Ana Andrzejewska zajęła trzecie miejsce, ale coś nam się wydaje, że szybko odnajdzie się w polskim show-biznesie. Ana ma wspaniały głos, a do tego jest niewątpliwie piękna. W programie mogliśmy podziwiać jej muzyczny talent. Fanom nie umknęły też inne zalety piosenkarki. Kobieca, ponętna figura to na pewno jeden z wielkich atutów artystki. Duży biust, szczupła talia, krągłe biodra... Czy nie tak wyglądają najseksowniejsze wokalistki świata?

Ana AndrzejewskaAna Andrzejewska AKPA AKPA

Niedługo będziecie mogli oglądać i słuchać Any podczas sylwestrowego koncertu TVP2. Na konferencji Ana pojawiła się w seksownej, opiętej sukience, która od razu przyciągnęła uwagę fotoreporterów. No i naszą. A ponieważ chcieliśmy dowiedzieć się o Andrzejewskiej jak najwięcej, zajrzeliśmy na jej Instagram . Co tam pokazuje? Jest sporo selfie (co za uroda!), fotografie z chłopakiem, zdjęcia zza kulis "Voice'a"... Naprawdę jest na co popatrzeć.

 

Trenerką Any była sama Edyta Górniak, która od razu poznała się na talencie dziewczyny. Choć zdarzały się jej wpadki (zapomniała tekstu podczas "bitwy" z innym uczestnikiem), diwa wciąż uważała, że Ana jest jedną z najbardziej uzdolnionych osób w programie. Być faworytką legendy polskiej muzyki? To dopełnia wspaniałego zestawu, jakim jest talent i wygląd. Wróżymy artystce wielki sukces!

A więcej zdjęć Andrzejewskiej zobaczycie tutaj .

Edyta Górniak, Ana AndrzejewskaEdyta Górniak, Ana Andrzejewska AKPA AKPA

jus

Więcej o: