Karolina Korwin Piotrowska zostaje w "Na językach". Odchodzi inna gwiazda programu. "Może nawet było to o pięć sezonów za dużo?"

Nieoczekiwana zmiana sytuacji. Karolina Korwin Piotrowska, która zadeklarowała rezygnację z udziału w programie "Na językach", jednak w nim zostanie.

Karolina Korwin Piotrowska odeszła z "Na językach", ponieważ program nagrywany jest w redakcji "Faktu". Dziennikarka swoim odejściem zaprotestowała przeciwko opublikowaniu przez tabloid zdjęcia śmiertelnie rannej dziewczynki z Kamiennej Góry.

Teraz dowiadujemy się, że dziennikarka jednak pozostanie w programie. Powód? Podała go na Facebooku.

TVN nie ma już umowy z dziennikiem "Fakt". I program NIE BĘDZIE nagrywany z redakcji "Fakt".

Wcześniej opublikowała na portalu Onet.pl ostry felieton, w którym potępiła redaktorów tabloidu.

Wstydźcie się ludzie z tabloidu. Tak po ludzku walnijcie się w swoje puste łby. Żenada, masakra, koszmar Jak to jeszcze można nazwać? Odczłowieczenie? Upadek? Jak nisko można upaść? Jak długo można tego nie zauważać, używając słowa wytrychu "tabloidyzacja"? Do dupy z takim słowem i takim podejściem do Bogu ducha winnych ludzi. Oni nie zasłużyli, NIKT nie zasłużył na coś takiego. Nie wolno, po prostu nie wolno tak robić. Tak po ludzku jest mi wstyd za Was, bo wy raczej nie okażecie skruchy. Wy macie "misję" informowania ludzi. Wsadźcie ją sobie w dupę. Dokładnie TAM. Używam ostrych słów, bo dałam wam świnie zarobić dzisiaj i leży przede mną gazeta, w niej zdjęcie umierającego dziecka, a jedyne, co mogę zrobić, to płakać. I napisać ten tekst. Nigdy więcej - napisała .

Z programu odchodzi za to inna komentatorka show-biznesu, Ewa Wojciechowska . Wcześniej, w rozmowie z Plotek.pl, skrytykowała Karolinę Korwin Piotrowską za to, że najpierw wrzuciła na prywatne konto na Facebooku nieocenzurowany screen okładki "Faktu" z ranną dziewczynką.

Paradoksem też jest, że swoją opinię o okładce opublikowała w felietonie na Onecie, który ma tego samego właściciela, co "Fakt" - mówiła wtedy w rozmowie z Plotek.pl.

Jaki jest powód rozstania Ewy Wojciechowskiej z programem "Na językach"? Otrzymaliśmy mailem krótkie oświadczenie.

Pięć sezonów programu w zupełności mi wystarcza. A może nawet było to o pięć sezonów za dużo? ;-)

alex

Materiały partnerów

celebrity look

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.