Korwin Piotrowska dogryzła Żebrowskiemu za zdjęcie ze szpitala. Wtrąca się Wojewódzki. Ostro

"Żal mi Ciebie i Twojego pojmowania rzeczywistości. Szczególnie, że brak Ci w tym wdzięku i poczucia humoru" - tak zdecydowanie zareagował Kuba Wojewódzki na felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej w "Grazii". Dziennikarka bardzo krytycznie oceniła w nim Michała Żebrowskiego, który wrzucił do sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

I znów możemy obserwować kolejną wojenkę w polskim show-biznesie. Dodajmy "i znów" za sprawą Karoliny Korwin Piotrowskiej . Tym razem dziennikarka poddała srogiej krytyce na łamach "Grazii" zdjęcie ze szpitalnego łóżka Michała Żebrowskiego. Aktor trafił na stół operacyjny z silnym bólem brzucha , najprawdopodobniej powodem było zapalenie wyrostka. Zabieg jednak trzeba było powtórzyć ze względu na nagły nawrót objawów.

Michał Żebrowski, aktor, który kiedyś nie chciał nawet powiedzieć, jak nazywa się jego kot, by nie naruszać swojej prywatności, który podobno bardzo chroni swoją prywatność (czym zdobył szacunek wielu osób), pokazał swoje zdjęcie świeżo po operacji. Z nowiutkim opatrunkiem, wprost ze szpitalnego łóżka. Upozowany jak mazowiecki David Beckham z plakatu, prezentuje dumnie szwy. Podobno wyrostek. Na pewno głupi lans. Dowód na to, że choroba zwana chorobliwym apetytem na lajki, bez względu na ich cenę, dotknęła także jego - pisze Korwin Piotrowska.

Screen z Facebook.com/michalzebrowski

Kuba Wojewódzki członek ekipy teatru 6. Piętro w zdecydowany sposób wziął w obronę Żebrowskiego. Jego zdaniem zdjęcie nie było wyrazem "chorobliwego apetytu na lajki", lecz miało zapewnić spokój choremu aktorowi.

Piotrowska nie wie, albo udaje że nie wie, że często takie zdjęcie to jedyna metodą, aby poradzić sobie z tak zwanymi paparazzi. Chamy z aparatami fotograficznymi wejdą wszędzie i nie uszanują niczego. Można im zepsuć pracę i zmniejszyć zarobki, samemu informując o swoim życiu. Tak robi Żebrowski, tak, od pewnego czasu robię i ja, tak robi świat. To szansa na sprawowanie kontroli nad własnym życiem czy medialną informacją. Pomijam już fakt, że aktorzy mają fanów. Czyli ludzi, którzy po prostu ich lubią i są ciekawi informacji o ich życiu. Bo to jest możliwe droga Karolino. Możliwa jest w świecie bezinteresowna sympatia - napisał na swoim Facebooku Kuba Wojewódzki.

Na tym jednak wpis się nie kończy. Wojewódzki od obrony przeszedł do ataku.

Tam gdzie ty widzisz lans, i chorobliwy apetyt na lajki jest po prostu normalna relacja z ludźmi, którzy śledzą Twój świat. Jesteś niestety mentalną zakładniczka kilku pojęć - lans, chwalenie, szpan (...). Zamiast przyglądać się cudzym wyrostkom, zajrzyj do swego życia. Niekochane dzieci tulą misie - śpiewała kiedyś Kasia Nosowska. Niektóre niekochane dzieci urywają misiom głowy (...) Często w Rock Radiu mówię o Karolinie Korwin Piotrowskiej - najbrzydsza polska dziennikarska. I nigdy nie komentowałem jej urody. Chodzi mi o wątpliwą urodę jej duszy. Może jednak bracia Karnowscy maja siostrę?

Wojewódzki zwraca uwagę, że Korwin Piotrowska tak naprawdę nie wie, czym jest presja ze strony paparazzi, bo sama jej nigdy nie doświadczyła. Jedynym wyjątkiem miała być sytuacja, kiedy została pomylona z Joanną Liszowską, co jak zapewnia Kuba, wydarzyło się naprawdę.

Wojewódzki dotknął też spraw zawodowych. Wytknął Korwin Piotrowskiej, że od lat w jej CV nie ma nowych pozycji i kończy się ono na "Maglu towarzyskim" (jest jego gospodynią od 11 lat), co rażąco kontrastuje z jej żywą potrzebą uwagi ze strony mediów.

Piotrowska ma chorobliwy apetyt na bycie populistyczną wyrocznią. Adoruje polskiego zawistnika z gracją ś.p. Andrzeja Leppera. Chorobliwy apetyt na bycie zauważoną. Bo w tym przypadku o lajkach trudno mówić. Korwin Piotrowska realizuje swoja medialną obecność w myśl prostej zabawy - nie będziecie mnie szanować i podziwiać, to będziecie się mnie bać. I rymuje się w internecie z głosem tłuszczy nienawidzącej każdego za wszystko.

Wpis Kuby WojewódzkiegoWpis Kuby Wojewódzkiego Facebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN Facebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN

Kuba Wojewódzki i Korwin Piotrowska od lat - delikatnie mówiąc - się nie lubią. Choć wpis Wojewódzkiego wydaje się bardzo ostry, to jednak tak naprawdę niewiele ustępuje temu, który napisała dziennikarka po przeczytaniu wywiadu showmana w "Newsweeku"

Karolina Korwin Piotrowska od dawna nie kryje zniesmaczenia zachowaniem Kuby Wojewódzkiego , czemu po raz kolejny dała wyraz na Facebooku.

Przeczytałam wywiad KW W Newsweeku i jest mega beznadziejny, zalany womitem pustosłowia i onanizmem, dramatycznie nudny i chyba lepiej ciszej nad tą trumą, po co ten dym?

Powinin podziękować Lisowi, że z takiej kupy okładkę zrobił, bo to wstyd. Aż mi gorączka skoczyła

Przeczytałam wywiad KW W Newsweeku i jest mega beznadziejny, zalany womitem pustosłowia i onanizmem, dramatycznie nudny i chyba lepiej ciszej nad tą trumą, po co ten dym?  - napisała dziennikarka. - Powinien podziękować Lisowi, że z takiej kupy okładkę zrobił, bo to wstyd. Aż mi gorączka skoczyła.

Jednak nie tylko Kuba Wojewódzki znajduje się na "czarnej liście" Korwin Piotrowskiej. Albo inaczej: lista gwiazd, na których "czarnej liście" Korwin Piotrowska znajduje się na pierwszym miejscu stale się wydłuża. Dynamiczny przyrost nowych nazwisk możemy obserwować zwłaszcza ostatnio. Dziennikarka naraziła się bowiem Olivierowi Janiakowi i Karolinie Malinowskiej (a także i innym, którzy opowiedzieli się po stronie pary), Małgorzacie Rozenek (doszło nawet między nimi do konfrontacji telefonicznej ), Annie Musze ( poruszono kwestię "promowania się na dziecku" ), Luxurii (której zasugerowała udział w filmie porno ), Jessice Mercedes ( słynna afera z cennikiem blogerek w tle ), Edycie Górniak, Michałowi Wiśniewskiemu, czy Ewie Chodakowskiej.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.