"Na dobre i na złe". Michał Żebrowski przeszedł drugą operację. "Nastąpiły komplikacje".

Michał Żebrowski zawiesił udział we wszystkich projektach i nie wiadomo kiedy wróci na plan "Na dobre i na złe". Po pierwszej operacji usunięcia wyrostka robaczkowego potrzebna była ponoć kolejna.

Przed dwoma tygodniami aktor Michał Żebrowski z silnym bólem brzucha trafił pod nóż chirurga. Serialowy doktor Falkowicz z "Na dobre i na złe" musiał przejść zabieg laparoskopii. Na Facebooku śmiał się, że to ulubiona metoda operacji jego ekranowego bohatera. Niestety, dobry humor zepsuł mu nawrót bólu. Według "Rewii" konieczna była kolejna operacja.

Skarżył się na dotkliwe bóle brzucha, nastąpiły komplikacje, konieczny okazał się drugi zabieg - pismo cytuje pracownika szpitala uniwersyteckiego przy Banacha w Warszawie.

"Rewia" dodaje, że kolejny zabieg przeprowadzono w prywatnej klinice w warszawskim Wilanowie. Osłabiony aktor nie wróci w najbliższym czasie do pracy. Należący m.in. do Żebrowskiego "Teatr 6. piętro" zawiesił wszystkie spektakle z udziałem rekonwalescenta. Z kolei ekipa "Na dobre i na złe" odłożyła w czasie sceny z profesorem Falkowiczem.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS