Shania Twain ma 49 lat. Jej wygląd zwala z nóg. "Na koncercie dała publiczności więcej, niż się spodziewała"

Shania Twain powróciła na scenę w wielkim stylu. 49-latka wystąpiła na koncercie w kusym stroju podkreślającym jej szczupłą sylwetkę, a brytyjski portal był zachwycony: "To nam imponuje! Dała publiczności więcej, niż się spodziewała" - pisał. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
Shania Twain Shania Twain AP

Shania Twain

Mimo że od nagrania jej największego hitu, "That Don't Impress Me Much" [w wolnym tłumaczeniu: "To mi nie imponuje" - przyp. red.], minęło już 17 lat, Shania Twain znów występuje na scenie i ma się bardzo dobrze. Pod koniec lipca dała koncert w Nashville w ramach trasy "Rock This Country Tour 2015". To, co przede wszystkim przyciągało wzrok, to fantastyczna figura 49-latki. Wokalistka miała na sobie krótkie błyszczące bordowe body, do którego dobrała czarne muszkieterki i modną skórzaną kurtkę z frędzlami. Taki strój podkreślał jej godne pozazdroszczenia zgrabne nogi. Portal "Daily Mail" nie mógł znaleźć bardziej trafnych słów oddających uznanie niż te, które nawiązywały do jej największego przeboju:

To zdecydowanie nam imponuje! Upłynęła już ponad dekada, odkąd wdarła się na scenę muzyczną i choć zbliża się do 50. urodzin, Shania Twain pokazała, że jest młoda duchem - napisał.

Posłuchajcie jej hitu.
Shania Twain w 1998 i 2015 roku Shania Twain w 1998 i 2015 roku Bulls/ AP

Shania Twain w 1998 i 2015 roku

W ciągu tych lat jej figura niewiele się zmieniła, a artystka nadal chętnie podkreśla swoje atuty.

Dała publiczności więcej, niż się spodziewała, gdy pojawiła się w skórzanych wysokich butach sięgających niemal ud, do których dobrała kabaretki - czytamy na "Daily Mail".

Gwiazda od lat jest wegetarianką. Je ser, ale zrezygnowała z jajek. Nie narzuca jednak innym swojej diety.

To osobisty wybór. Nigdy nie namawiam innych do przejścia na wegetarianizm - mówiła w Reviewjournal.com.
Shania Twain w 1998 i 2015 roku Shania Twain w 1998 i 2015 roku Screen z Youtube.com/ AP

Shania Twain w 1998 i 2015 roku

Seksowny styl i słynny płaszcz w zwierzęcy print - tak właśnie wyglądała w teledysku do swojego największego przeboju "That Don't Impress Me Much" z 1998 roku. Swego czasu szkolne dyskoteki nie mogły się obejść bez innych jej hitów, jak "I'm Gonna Getcha Good!" z 2002 roku, czy "Man! I Feel Like A Woman" z 2003 roku. Album "Up!" został wydany w 2002 roku, potem w 2004 roku światło dzienne ujrzała już tylko płyta z jej największymi przebojami, zaś w 2005 roku został wydany krążek z utworami z serialu "Gotowe na wszystko". Potem jej kariera zwolniła tempa, dopiero w 2011 roku wokalistka zagościła na szklanym ekranie - na stacji OWN można oglądać reality show "Why not? with Shania Twain" z jej udziałem. Program powstaje do chwili obecnej i pokazuje, jak wokalistka próbuje odzyskać pewność siebie po rozstaniu z mężem, czy jak trudno jej było powrócić na scenę.

Shania Twain w 1998 i 2015 roku Shania Twain w 1998 i 2015 roku East News/ AP

Shania Twain w 1998 i 2015 roku

Tak wokalistka zmieniła się od początku kariery. Prawda, że wciąż wygląda świetnie? Twain dopiero niedawno wyznała, co było powodem rozstania z mężem. Gwiazda i Robert Mutt byli małżeństwem od 1993 do 2008 roku i mają syna Eje, urodzonego w 2001 roku. Mąż wokalistki miał romans z jej najlepszą przyjaciółką, Marie-Anne Thiébaud. Kłopoty sercowe sprawiły, że Twain chciała raz na zawsze skończyć ze śpiewaniem.

Pomyślałam, że zapomnę o tym, bo to dla mnie zbyt wiele niż mogę wytrzymać. Już nigdy nie będę śpiewać. Byłam zasmucona - mówiła w Nypost.com.

Twain z kryzysu wyszła jednak obronną ręką. Choć trudno uwierzyć w tę historię, 1 stycznia 2011 roku poślubiła Frédérica Thiébauda - byłego męża swojej przyjaciółki, do której odszedł jej były mąż.

Pobrali się o zachodzie słońca w Rincon w Puerto Rico, w obecności 40 członków najbliższej rodziny i ich przyjaciół - czytamy w People.com.

Gwiazda nie kryła radości.

Jestem zakochana! Frédéric Nicolas Thiébaud był dla mnie prawdziwym darem jako współczujący, rozumiejący przyjaciel, a po pewnym czasie z tej cennej przyjaźni wyrosła niesamowite miłość - mówiła w People.com.

W 2015 roku gwiazda ruszyła w trasę koncertową "Rock This Country Tour", której częścią był właśnie jej występ w Nashville.

Shania Twain w marcu 2015 roku Shania Twain w marcu 2015 roku Bulls

Shania Twain w marcu 2015 roku

Tak wygląda w marcu tego roku, gdy gościła w programie "Good Morning America" w Nowym Jorku. Dziś przyznaje, że ze względu na syna, pozostaje w dobrych stosunkach z byłym mężem, ale nie może już tego powiedzieć o jego aktualnej żonie, czyli jej byłej przyjaciółce.

Nigdy się z nią nie spotykam. Nie zapraszam jej do swojego życia. Nie jest moją przyszłością, jest moją przeszłością - pisała w oświadczeniu, które przytacza People.com.
Shania Twain w 2005 i 2014 roku Shania Twain w 2005 i 2014 roku Bulls

Shania Twain w 2005 i 2014 roku

Pomimo upływu lat 49-latka wciąż może się pochwalić szczupłą sylwetką. Aktualna trasa gwiazdy ma być niestety jej ostatnią, ale Twain chce się "pożegnać" z fanami w dobrym stylu.

Tak wiele wysiłku kosztował mnie powrót na scenę, więc pomyślałam: Wolałabym skończyć będąc na szczycie, w tym pokoju, w tym mieście. Pomyślałam, że skoro to mi się udało, czas się pożegnać - ale nie z muzyką, tylko z występami na scenie - mówiła w wywiadzie, który przytacza Nypost.com.
Shania Twain w 1998 i 2015 roku Shania Twain w 1998 i 2015 roku Bulls

Shania Twain w 2005 i 2015 roku

Tak Shania Twain zmieniła się w ciągu 10 lat. Trudno uwierzyć w to, że gwiazda nie korzystała z żadnych zabiegów upiększających, mimo tego wygląda dość naturalnie. Jeśli mowa o ingerencji lekarzy, jedyna, o której wspomina, to ta dotyczącą odzyskania przez nią głosu. Gwiazda praktycznie zrezygnowała z show-biznesu.

To było dla mnie bardzo przygnębiające. Naprawdę sądziłam, że już nigdy nie będę śpiewać. Byłam o tym przekonana, ponieważ przez długi okres czasu, nie mogłam wydobyć z siebie głosu. To nie tylko dotyczyło moich strun głosowych, tego problemu nie dało się rozwiązać operacją. Ale to było o wiele bardziej tajemnicze - mówiła w wywiadzie, który przytacza Closerweekly.com.

Potem okazało się, że gwiazda cierpiała na zaburzenie głosu zwane dysfonią. Po okresie leczenia, wokalistka w 2012 roku wyruszyła w pierwsza po 11 latach trasę koncertową ""Shania: Still One".

Shania Twain w latach 70, w 2003 i 2014 roku Shania Twain w latach 70, w 2003 i 2014 roku East News/ Bulls

Shania Twain w latach 70, w 2003 i 2014 roku

A teraz coś dla prawdziwych koneserów. Gwiazda nie zawsze była symbolem seksu. Tak (po lewej) wyglądała podczas swojego pierwszego występu w kanadyjskiej telewizji w latach 70. Występowała wtedy pod swoim imieniem i nazwiskiem Eilleen Twain w "The Tommy Hunter Show". W 2003 roku (zdjęcie w środku) była nie tylko popularną, ale i jedną z najseksowniejszych gwiazd. Jednak dziś nic nie straciła ze swojego seksapilu.

Shania Twain Shania Twain Instagram.com/shaniatwain

Shania Twain na Instagramie

Gwiazda jest też aktywna na Instagramie. Na swoim profilu publikuje zdjęcia w domowych pieleszach, ze zwierzakami, czy choćby z pieszych wycieczek. Gwiazda uratowała życie tego psiaka.

Uratowaliśmy Roady'ego [od ang "road" - "droga" - przyp. red.], gdy wracaliśmy z Kanady do Vegas. Urósł i jest pełen życia - napisała na Instagramie pod zdjęciem z pupilem.

Nawet gdy wstawia zdjęcia nie związane z pracą, widać, że nie potrafi przestać myśleć o muzyce i cieszy się ze swojego powrotu na scenę.

Dziś spacerowałam po Mt. Charleston. Jest tu tak pięknie i tylko 25 min od Las Vegas Strip. Do zobaczenia dziś pod sceną - napisała pod zdjęciem z pięknym widokiem.