Johnny Depp jako Jack Sparrow wśród chorych dzieci. "Pirat o złotym sercu". Bardziej uroczych zdjęć dzisiaj nie obejrzysz

W filmie gra podstępnego i niezrównoważonego pirata, kiedy jednak w pełnym filmowym rynsztunku odwiedza chore dzieci, zamienia się w anioła.

Johnny Depp przyzwyczaił nas do swoich wybryków, ale za ten należy mu się pełny szacunek nawet, jeżeli jest to tylko element kampanii promocyjnej nowego obrazu z serii "Piraci z Karaibów". Aktor, który obecnie kręci sceny do filmu w Australii, w stroju pirata odwiedził szpital dziecięcy w Brisbane. Efekt? Zachwyt i wzruszenie małych pacjentów.

Pirat o złotym sercu. Johnny Depp opuszcza plan filmowy, żeby w stroju kapitana Sparrowa odwiedzić chore dzieci - pisze z respektem "Daily Mail".

<< PIRAT O ZŁOTYM SERCU WŚRÓD DZIECI >>

W szpitalu znajdują się dzieci od niemowlaków do 16. roku życia. Starsi rozmawiali z piratem i robili sobie z nim zdjęcia. Spotkanie zarejestrowała JuicyTV, a zdjęcia z wizyty aktora w szpitalu ukazały się na Twitterze.

 

Johnny Depp od jakiegoś czasu intensywnie (i skutecznie) "ociepla" wizerunek szalonego pirata. Kilka tygodni temu, również w filmowym kostiumie, wyszedł do fanów . Był wtedy po wyczerpującym, 14-godzinnym dniu zdjęciowym, ale uśmiech nie schodził mu z ust. I nawet, jeżeli takie spotkania są elementem jego pracy, to jak tu go nie kochać? Johnny'ego Deppa, oczywiście, ale i Jacka Sparrowa trochę też.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: