Kris Jenner milczała o przemianie byłego męża. Wreszcie ją skomentowała

Rzadko zdarza się sytuacja, że czyjś były mąż zostaje kobietą, dlatego tym niecierpliwiej wszyscy czekali na komentarz Kris Jenner.

Eks Kris Jenner , Bruce Jenner , niedawno przeszedł metamorfozę w kobietę i został Caitlyn Jenner . Swoją przemianę ogłosił światu w sposób tak spektakularny, jak to tylko możliwe: pozując Annie Leibovitz do zdjęcia na okładkę "Vogue" . I choć od tego czasu minął już niemal miesiąc, Kris Jenner dopiero teraz to skomentowała.

Myślę, że to niesamowite. Ktoś, kto podąża za swoimi marzeniami może naprawdę zainspirować wielu ludzi... Trzeba robić to, co sprawia, że jesteś szczęśliwy - powiedziała telewizji Extra.

Cóż, wypowiedź jest tyleż taktowna, co ogólnikowa, ale w gruncie rzeczy przyjazna. Bardziej osobiste było wyznanie samej Caitlyn, które poczyniła niecałe dwa tygodnie temu na Twitterze.

Czytając artykuł w "Vanity Fair" przypomniały mi się dobre czasy pełne miłości spędzone z Kris, które dzieliliśmy się przez tyle lat. Nie zamieniłabym tego czasu na nic - napisała na swoim profilu.

Kris i Bruce byli małżeństwem przez 25 lat. Rozwiedli się 23 marca tego roku. Mają dwoje dzieci: córki Kendall i Kylie .

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.