Trybson i Eliza dostali własny program! Ich show zastąpi "Warsaw Shore". Premiera 21 czerwca

Już 21 czerwca na antenie MTV zostanie wyemitowany pierwszy odcinek "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami", to jednak nie koniec rewelacji w temacie "Ekipy z Warszawy".

Trybson i Eliza to z pewnością najbardziej charakterystyczne osobowości "Warsaw Shore". Gdy para po pierwszym sezonie ogłosiła, że spodziewa się dziecka, usunęła się z mediów. Mimo że nie wzięli udziału w 3. sezonie "Ekip z Warszawy", to jednak na stałe zagoszczą na antenie MTV. Jak to możliwe? Dostali własny program.

W każdym z odcinków Eliza i Trybson oglądają po raz pierwszy po jednym odcinku "Warsaw Shore 3" i na gorąco go komentują. W programie pojawią się także inni uczestnicy "Ekipy z Warszawy" łącznie z tymi, który w programie już nie są (np. Mariusz vel Śmietana). Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 21 czerwca o 23:00. Łącznie stacja planuje wypuścić 12 odcinków.

"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" zastąpi nadawany do tej pory "Warsaw Shore 3". Fani kontrowersyjnego show mogą jednak spać spokojnie, program wróci na antenę stacji już po wakacjach. Produkcja podzieliła bowiem trzeci sezon na dwie części. Pierwsza skończy się w najbliższym tygodniu. W ostatnim odcinku w domu pojawi się Eliza, co nie spodoba się wszystkim uczestnikom. Dziewczyny wspólnie wybiorą się salonu sukien ślubnych , gdzie Wojtek wcieli się w rolę eksperta, a wieczorem wszyscy pójdą oglądać walkę Trybsona.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z OSTATNIEGO ODCINKA >>

Druga część trzeciego sezonu rozpocznie się we wrześniu. Wówczas widzowie obejrzą jeszcze 6 nowych odcinków.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: