Anna Wendzikowska bardzo długo czekała na wywiad z Georgem Clooneyem. Zapytała go o Polskę, a on... Wielkie rozczarowanie

George Clooney niezwykle rzadko udziela wywiadu. Anna Wendzikowska od 8 lat rozmawia z gwiazdami, ale to była jej pierwsza możliwość porozmawiania z gwiazdorem. Rozmowa, delikatnie mówiąc, pozostawiła pewien niedosyt.

Anna Wendzikowska regularnie przeprowadza wywiady z gwiazdami Hollywood, co jak wiemy, nie zawsze kończy się dla niej najlepiej . Tym razem dziennikarka wybrała się do Londynu na premierę filmu "Kraina jutra". Największą gwiazdą obsady jest George Clooney, z którym, jak przyznała, udało się jej porozmawiać pierwszy raz. Wendzikowska zaczęła rozmowę od wątku patriotycznego - zapytała aktora z czym kojarzy mu się Polska. Na szczęście, dla Wendzikowskiej, nie z polskim teatrem. Clooneyowi nasz kraj kojarzy się właściwie z niczym.

Hmm...Sam nie wiem, nigdy nie byłem w Polsce. Może powinienem do Was przyjechać? - odpowiedział aktor.
Zapraszam - odparła Wendzikowska.

Potem przyznała, że od 8 lat robi po kilka wywiadów miesięcznie, ale jeszcze nie udało jej się dotąd porozmawiać z Clooneyem.

Rozmawiam z dziennikarzami, ale rzadko. Uważam, że tak jest lepiej. Wtedy każdy wywiad ma większą siłę rażenia. Nie mam konta na Twitterze. Nie chcę, żeby wszyscy wiedzieli, gdzie jestem i co robię - powiedział i dodał, że gra w filmach wciąż sprawia mu przyjemność.

I to już była cała rozmowa. Zaskoczeni? Zawiedzeni? George, zapraszamy do Polski - nie ma się czego bać ;)

embed

Zobacz też:

Crowe do Wendzikowskiej: Wyglądasz tak, że nie musisz za dużo mówić. A ona na to... Zobacz jej najciekawsze wywiady

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.