Anna Wendzikowska wkręcona przez Kubę Wojewódzkiego. Tym razem nie chodziło o Grotowskiego. A jej komentarz - bezcenny

Anna Wendzikowska gotowa była przeprowadzić wywiad ze znanym pisarzem. Rzecz w tym, że ten... nie żyje od wielu lat.

To była jedna z najmocniej komentowanych ostatnio wpadek w mediach. Anna Wendzikowska w rozmowie z Sigourney Weaver przyznała , że nie wie, kim jest Jerzy Grotowski. I zaczęło się. Tym razem sytuacja jest prawie taka sama z tym, że sytuacja nie wynikła spontanicznie, lecz została starannie zaplanowana.

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski wkręcili bowiem dziennikarkę proponując jej... przeprowadzenie rozmowy ze znanym pisarzem, Charlesem Bukowskim.

Bardzo jest mi miło - zgodziła się Wendzikowska.

Charles Bukowski, amerykański pisarz, zmarł w 1994 roku.

Poprzedniej wpadki Anna Wendzikowska konsekwentnie nie komentowała, tym razem jednak zdecydowała się odpowiedzieć. Zrobiła to za pośrednictwem Facebooka.

Wczesny poranek. Stoję w korku. Dzwoni telefon. Propozycja poprowadzenia spotkania z nieżyjącym od 21 lat pisarzem. Charlesem Bukowskim. Nie cenię zbytnio jego twórczości, ale jestem ciekawa tego spotkania. Zawsze otwarta na nowe wyzwania!

Myślicie, że zgrabnie wybrnęła? Całą "wkrętkę" obejrzycie na wideo poniżej.

Zobacz wideo

Komentarz na profilu Anny WendzikowskiejKomentarz na profilu Anny Wendzikowskiej Screen z Facebook.com/Anna Wendzikowska Screen z Facebook.com/Anna Wendzikowska

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.