Eurowizja. Ola Ciupa ogłaszała wyniki. Internauci: Wstyd za taki angielski. Zauważyli jeszcze coś

Modelka Donatana na sobotniej Eurowizji podawała wyniki głosowania z Polski. Podczas gdy reprezentanci innych krajów przy okazji ogłaszania wyników starali się zrobić krótkie show, Ciupa nie marnowała czasu i... od razu przeszła do rzeczy. Najwięcej emocji wzbudził jednak jej angielski.

Obecnie w mediach nie tylko szeroko i gorączkowo komentuje się występ Moniki Kuszyńskiej , ale i trwające zaledwie minutę wystąpienie Oli Ciupy . Prosto z warszawskiego studia podała, jak układały się głosy od widzów i jurorów z Polski. Jej występ wzbudził nie mniejsze emocje, niż debiut Kuszyńskiej na Eurowizji. Wszystkiemu winien jest jej fatalny angielski akcent.

Na swoim Instagramie Ciupa zamieściła zdjęcie tuż przed wejściem na wizję:

Ola CiupaOla Ciupa Instagram.com/ola_ciupa Instagram.com/ola_ciupa

Zobacz, jak Ola Ciupa podawała punkty:

 

Niemalże natychmiast po ogłoszeniu punktacji przez modelkę, posypały się na nią gromy od oburzonych fanów. Zdecydowana większość zarzucała jej słabą znajomość angielskiego, szorstki akcent oraz to, że nie przywitała publiczności w Wiedniu:

Komentarze z InstagramaKomentarze z Instagrama Instagram.com/ola_ciupa Instagram.com/ola_ciupa

Faktycznie, występ Oli Ciupy na tle innych "ogłaszających" był bardzo krótki, ale chyba najbardziej treściwy. Wśród komentujących znalazły się również życzliwe głosy. Internauci zwrócili uwagę na jej wygląd, który nawiązywał do zeszłorocznego wystąpienia Cleo i Donatana na festiwalu. Radzili również, aby nie przejmowała się "hejterami":

Komentarze z InstagramaKomentarze z Instagrama Instagram.com/ola_ciupa Instagram.com/ola_ciupa

Oglądaliście finał Eurowizji? Czy rzeczywiście było aż tak źle?

Zobacz wideo

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.