48-letni dziennikarz prowadzący program "Bagaż osobisty" już wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem . Ślub odbył się w sobotę w Krakowie, sesja ślubna na zielonych Plantach, a wesele w luksusowym hotelu. Patrycja Czop jest drugą żoną Andrzeja Sołtysik a .
Wcześniej, przez ponad 10 lat, był związany z modelką z Emiratów Arabskich, Shadią Nugud. Rozwiedli się w 2010 roku. O związku z Czop mówi niewiele. Gdy w kwietniu stało się jasne, że wybranka dziennikarza jest w ciąży, na antenie TVN obiecał szczery wywiad o dziecku i ukochanej.
Andrzej Sołtysik jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, z wykształcenia filmoznawcą. Związany z radiem RMF FM i telewizją TVN (był m.in. rzecznikiem stacji). Prowadził dwie edycje "Big Brothera", a z Magdą Mołek "Dzień Dobry TVN". Patrycja Czop urodziła się w roku 1990, jest studentką Akademii Górniczo-Hutniczej.
socha
Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem