Gala Met już dzisiaj! W zeszłym roku furorę zrobiła Kim i jej selfie. W tym roku oficjalnie ich ZAKAZANO

Gala Met to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa organizowana przez redaktor naczelną "Vogue". Co roku na balu pojawiają się tłumy gwiazd w pięknych kreacjach od największych domów mody.

W tym roku nie zobaczymy wielu selfie z "modowych Oscarów". A wszystko za sprawą zakazu wydanego przez naczelną "Vogue'a", Annę Wintour oraz Metropolitan Museum of Art, gdzie odbędzie się dzisiejsza impreza. Gości ma powitać specjalny komunikat: "Zakaz używania aparatów fotograficznych, komórek i kamer w czasie trwania gali". Wygląda na to, że dziś wieczorem na portalach społecznościowych gwiazd będzie cicho i smutno.

Zaczynamy poważnie się martwić o największą selfie-gwiazdę globu Kim Kardashian - bo czym jest wyjście na imprezę bez zdjęcia dzióbka i odpowiedniej stylizacji? Choć znając upodobania żony Kanye Westa, możemy spodziewać się "cichego" selfie choćby w toalecie, ale czy to nie wywoła medialnego skandalu? Jedno jest pewne - Instagram Kim będzie pękał w szwach od zdjęć przed samą imprezą.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram.com Instagram.com

Jak informuje portal PageSix , powodem kontrowersyjnego zakazu jest nakręcenie na Met Gali filmu dokumentalnego nawiązującego do motywu przewodniego imprezy o tytule "Chiny. Po Drugiej Stronie Lustra". Film będzie opowiadał o kulisach powstawania chińskiej mody w Instytucie Kostiumologii.

Kto wie, może gdy zabraknie fleszy aparatów i świateł telefonów komórkowych, a tym samym gwiazdom odbierze się prawo do "lansu" w mediach społecznościowych, Met Gala będzie jeszcze bardziej prestiżowym wydarzeniem na modowej mapie świata.

Zobaczcie jak rok temu wyglądały i bawiły się gwiazdy na Gali Met.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.