Koniec z hipsterami, nadchodzą "drwaloseksualni". Ekskluzywny Menel podbił Instagram. Co wiemy o blogerze?

Jeśli jesteście znudzone wymuskanymi facetami, którzy spędzają w łazience więcej czasu niż ich dziewczyny, a hipsterzy w wąskich spodniach nie powodują u Was szybszego bicia serca, Kamil Pawelski powinien przypaść Wam do gustu. Broda drwala i ciepły sweter - to pierwsze oznaki, że macie do czynienia z mężczyzną "drwaloseksualnym".

Mody na szczęście się zmieniają i wygląda na to, że męskość (w końcu!) wraca do łask. Może termin "dwaloseksualny" nie należy do najpiękniejszych, ale uroda czołowego przedstawiciela tego prądu jest zdecydowanie mniej kontrowersyjna. Kamil Pawelski znany jako "Ekskluzywny Menel" prowadzi bloga, na którym pokazuje swoje stylizacje, ma też konto na Instagramie - to tam jego fani (w dużej części kobiety) mogą podziwiać jego zdjęcia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA EKSKLUZYWNEGO MENELA >>

Co o nim wiemy? Właściwie niewiele:

Mam na imię Kamil. Przez ponad 10 lat działałem w sektorze retail w branży odzieżowej, z chęci poszerzenia horyzontów pomyślałem o własnym blogu - z racji zainteresowań padło na bloga modowego - czytamy na Ekskluzywnymenel.com.

Choć jego profil na Facebooku jest popularny, sława Pawelskiego rozpoczęła się od wizyty w "DD TVN". To wtedy, stylistka Ewelina Rydzyńska opowiedziała o modzie na brody i ubrania w stylu norweskich drwali. Siedzący obok niej doskonały przykład skutecznie przykuwał uwagę, zwłaszcza damskiej części widzów programu.

Ekskluzywny Menel zaczął pozować na ściankach, pojawia się w programach telewizyjnych (m.in. "Na Językach") i sesjach zdjęciowych. I dobrze, bo na takiego "drwala" naprawdę miło popatrzeć.

Zobacz wideo

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.