Ekskluzywny menel

Ekskluzywny menel

Ekskluzywny menel, czyli Kamil Pawelski, to jeden z najpopularniejszych polskich bloggerów. Na swoim blogu pisze o modzie i wszystkim, co może interesować współczesnego mężczyznę. Kamil jest osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do ludzi i życia, odważnie mówi o kłopotach, jakie miał przed laty.

Imię i nazwisko: Kamil Pawelski
Zawód: blogger
Oficjalna strona: ekskluzywnymenel.com
Facebook: facebook.com/EkskluzywnyMenel
Instagram: @ekskluzywny_menel

Jak Feniks z popiołu?

Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski przyjechał do Warszawy z niewielkiej miejscowości kilkanaście lat temu. Miał różne pomysły na kontynuację swojej edukacji po liceum. Rozpoczął studia na kierunku historia, potem stosunków międzynarodowych i ekonomii – żadnego z tych kierunków nie ukończył. Na Uniwersytecie SWPS studiował psychologię biznesu.
Przez 10 lat Kamil Pawelski pracował w korporacji i to właśnie praca w niej z jednej strony podniosła jego kompetencje, wyrobiła szacunek do pracy, jednak cena tego była bardzo wysoka – nabawił się depresji, nerwicy, cierpiał na bezsenność, oraz miał zaburzone postrzeganie siebie w społeczeństwie. Latem 2014 roku usiłował popełnić samobójstwo i - jak sam mówi - dopiero „powrót do Boga” odwiódł go od tego pomysłu. Kamil sam otwarcie przyznaje, że przeszedł wielką wewnętrzną przemianę, po latach życia pełnego imprez, używek, przypadkowych znajomości, dzięki religii stał się człowiekiem odpowiedzialnym za siebie, za swoją rodzinę, ceniącym życie pozbawione blichtru. Ekskluzywny Menel – może trochę ku przestrodze - mówi otwarcie o swojej przemianie, jednak skrzętnie ukrywał swoje sprawy sercowe. Reporterzy wytropili jednak to, że czerwcu 2016 roku Kamil Pawelski wziął ślub ze swoją wieloletnią dziewczyną Viktorią Skrobatun, która współpracuje z nim przy tworzeniu bloga.

Skąd się wziął Ekskluzywny Menel?

Pomysł na założenie bloga powstał w 2013 roku, kiedy prowadzący go Kamil Pawelski pracował jeszcze w korporacji. Rosnąca popularność i frajda, jaką odczuwał Kamil tworząc go spowodowały, że po roku podjął decyzję o skoncentrowaniu swoich działań zawodowych tylko w przestrzeni internetowej. Nazwa blogu Ekskluzywny Menel jest jednocześnie manifestem stylu jaki promuje Kamil - z pozoru niechlujny, szorstki, przepełniony męskością. Nazwa jest jednocześnie gra słów, które mają zaciekawić, zaintrygować internautów. Na blogu Ekskluzywny Menel zachęca mężczyzn do tego, aby dbali o swój wizerunek oraz zdrowie. Ekskluzywny Menel nie traktuje swojej pracy jako misji, nie uważa się za wyrocznię modową - pisze, że nie stara się rozumieć mody, a tylko ją czuć. Wychodzi z założenia, że „człowiek powinien ubrany, a nie przebrany”. Na blogu pojawiają się zdjęcia jego młodszego brata, a poza modą poczytać można artykuły dotyczące stylu życia oraz porady dotyczące różnych tematów. Ciekawostką jest, że Ekskluzywny Menel spełnił swoje wielkie marzenie, nagrał ciekawą piosenkę „Waiting room”.

ekskluzywny menel

Więcej o:

ekskluzywny menel

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.